Stephen Thompson będzie gotowy na przyśpieszony scenariusz walki o pas na UFC 201

28 Czerwiec 2016
0
Stephen Thompson będzie gotowy na przyśpieszony scenariusz walki o pas na UFC 201

Foto: ufc.com

Foto: ufc.com


Choć nie ma nic przeciwko, aby w przyszłości skupić się na promocyjnej otoczce wokół własnej osoby, teraz Stephen Thompson (13-1) woli skupić się stricte na walce i choć wg najnowszego rankingu nie potrzebuje udowadniać niczego więcej aby dostać pojedynek o pas, „Wonderboy” zamierza się przygotować na przyśpieszony scenariusz.

UFC niczego mi nie obiecało (w kwestii pasa). W głębi serca czuję, że oni czekają na rozwój wydarzeń w związku z walką Lawler vs. Woodley. Wiem, że mój manager prowadzi z nimi rozmowy w przypadku „co by było gdyby któryś z nich wypadł kontuzjowany”. Wówczas chciałbym być pierwszy w kolejce. Co jeszcze mogę zrobić? Czuję, że zrobiłem wystarczająco żeby zasłużyć na walkę o pas. Więcej niż gość, który obecnie o niego walczy.

Choć na ten moment ma siedem zwycięstw z rzędu, w tym mocne nad byłym liderem dywizji Rorym MacDonaldem, „Wonderboy” nie zamierza czekać na rozwój wydarzeń:

W poniedziałek wróciłem na matę treningową, choć mam uszkodzony palec i nie jest dobrze. Powiedziano mi, że mam naderwane więzadło w kciuku. Ale jeżeli coś się wydarzy, chcę być tam jako pierwszy. Trzymam kciuki i liczę na to co najlepsze.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o