Tarnawa vs. Skalik, Radziszewski vs. Zvijer, Labus i Kedves na karcie Spartan Fight 4

02 Czerwiec 2016
1
Tarnawa vs. Skalik, Radziszewski vs. Zvijer, Labus i Kedves na karcie Spartan Fight 4

michal-labus-icwmma2-puchar

Letnia edycja Spartan Fight 4 zyskała kilka cennych perełek na karcie walk. Na początek pojedynek Tarnawa vs. Skalik, później Radziszewski vs. Zvijer, i dwóch zawodników jeszcze bez rywali czyli Labus i Kedves.

Radosław Tarnawa (3-0-1) vs. Marcin Skalik (3-2)
Obaj zawodnicy walczyli na poprzednich edycjach Spartan Fight i żaden z nich jeszcze nie przegrał na ww. gali. Tarnawa zremisował po ciężkim boju na Rami Hamdanem w Chorzowie, a Skalik wygrał jednogłośną decyzją z Pawłem Domagałą w kielcach.

Mariusz Radziszewski (13-14-2) vs. Stefan Zvijer (5-0)
„Radzik” był już przymierzany do gali Spartan Fight, ale z powodów zdrowotnych jego pojedynek nie doszedł do skutku. Po nieudanym 2015, rok bieżący zaczął od zwycięstwa przez TKO. Jego rywalem będzie niepokonany zawodnik z Serbii, który wszystkie pojedynki skończył dotychczas przed czasem.

Do tego wspomniany Michał Labus reprezentujący lokalny klub w Bielsku Białej, a który zadebiutował na pierwszym Spartan Fight poddając rywala duszeniem w 3 rundzie. Do tej pory nie przegrał żadnego z czterech zawodowych pojedynków.

A na koniec Andrei Kedves, który ponownie zawalczy w formule K-1. Utalentowany Chorwat pokazał się z bardzo dobrej strony na czwartej gali SF w Kielcach i ma ambicje, by iść po pas należący do Michała Królika.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments