UFC 202: Starcie Carlos Candit vs. Demian Maia dodane do karty walk gali w Las Vegas

28 Czerwiec 2016
0
UFC 202: Starcie Carlos Candit vs. Demian Maia dodane do karty walk gali w Las Vegas

Foto: ufc.com

Foto: ufc.com


Kolejne, interesujące zestawienie w wadze półśredniej dodano do karty walk gali UFC 202. Były tymczasowy mistrz UFC Carlos Condit (30-9), zmierzy się z Demianem Maią (23-6). Pojedynek odbędzie się 20 sierpnia w Las Vegas, gdzie w walce wieczoru Conor McGregor stanie do rewanżowego starcia z Natem Diazem. Informacja została przekazana przez mmajunkie.com.

Carlos Condit wraca do klatki po styczniowej porażce na UFC 195, gdzie okazał się minimalnie słabszy od Robbiego Lawlera, otrzymując wówczas dodatkowy bonus za „Walkę wieczoru”. Pomimo, że Condit wchodząc do klatki dostarcza jednych z najbardziej ekscytujących pojedynków w całej organizacji, jego mankamentem jest fakt, że od 2012 roku nie potrafił wygrać dwóch pojedynków z rzędu.

Demian Maia wygrał pięć ostatnich walk i jest coraz bliżej walki o pas. W ostatnich występach pokonał przez decyzję Alexandra Yakoleva oraz Ryana LaFlare, następnie poddał Neila Magny’ego. Po drodze wypunktował jeszcze innego „magika parteru” Gunnara Nelsona, a w ostatnim występie poddał Matta Browna, czym zbliżył się do upragnionej walki o pas. Pokonanie byłego mistrza UFC, z pewnością zagwarantuje mu walkę o pas.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o