Anderson Silva nowym rywalem Daniela Cormiera na UFC 200 w walce bez pasa

08 Lipiec 2016
Anderson Silva nowym rywalem Daniela Cormiera na UFC 200 w walce bez pasa

cormier-silva-ufc200

Wg kierownictwa UFC i ku naszemu zaskoczeniu, nowym przeciwnikiem Daniela Cormiera na sobotnim UFC 200, będzie legendarny Anderson Silva. Brazylijczyk przeszedł wszystkie badania i na niecałe dwa dni, jest gotowy załatać dziurę, jaka powstała po tym gdy z gry odpadł Jon Jones.

Wybór „Spidera” był tym, który interesował UFC od samego początku. Anderson tak czy inaczej miał być w Las Vegas, by poprowadzić swojego przyjaciela Antonio „Minotauro” Nogueirę do ceremonii dołączenia go do Hali Sław UFC. Podróż do Stanów wyjdzie mu jednak na lepsze niż ktokolwiek mógł przypuszczać.

Wg potwierdzonych informacji, pojedynek z Danielem Cormierem odbędzie się na przestrzeni trzech rund, a stawką nie będzie pas wagi półciężkiej. Zaledwie 7 tygodni temu, Brazylijczyk przeszedł operację usunięcia woreczka żółciowego. Do tego wraca po (kontrowersyjnej) porażce z Michaelem Bispingiem. Szalony weekend trwa!

Komentarze

  • Eksporter Zła

    ehh, do czego to doszło, że zamiast jarać się zajebistą walką, martwię się, że kolejna legenda dostanie (znowu) bęcki 🙁

  • Bolo78

    Mnie jeszcze wkurwienie nie przeszlo od wczoraj, i tu prosba do redaktora Wojtka moze dalibyscie spokoj z publikowaniem materialow na temat Jones’a bo to tylko dolewa oliwy do ognia, jezeli on nie szanuje swoich fanow i grzeje nadal koks przed taka walka to osrac go!!! A Anderson Silva to raczej na emeryture powinnien isc zanim sam jego legenda sie rozsypie do konca.