"Jestem biały i umięśniony." – Brock Lesnar odpiera ataki Marka Hunta o rzekomy doping

01 Lipiec 2016
"Jestem biały i umięśniony." – Brock Lesnar odpiera ataki Marka Hunta o rzekomy doping

Foto: mmafighting.com

Foto: mmafighting.com


Brock Lesnar (5-3) praktycznie od początku walk w formule MMA był posądzany o stosowanie dopingu, ale nigdy nie został przyłapany na jego zażywaniu. Gdy głos w sprawie zabrał jego najbliższy przeciwnik na UFC 200 – Mark Hunt, były mistrz UFC krótko zripostował oskarżenia.

Musiałem tłumaczyć się z tego całe życie. Jestem białym chłopakiem i jestem niesamowicie umięśniony. Pogódź się z tym. Co chcecie abym powiedział? Powtórzę, jestem białym, umięśnionym mężczyzną, po prostu musicie się z tym pogodzić.

Brock Lesnar przy okazji odniósł się do szans w starciu z weteranem Pride FC, w której płaszczyźnie czuje się mocniejszy od Nowozelandczyka.

Czy Mark jest lepszy w stójce? Oczywiście, że tak. Czy jest lepszym zapaśnikiem, niż ja? Nie. On zapewne odpowie wam w ten sam sposób. Dlatego walczymy, będziemy mogli zobaczyć kto jest lepszym zawodnikiem MMA w oktagonie.Czuję się naprawdę dobrze. Obóz przygotowawczy był świetny, jestem zadowolony. Jestem szczęśliwy. Od ostatniej porażki powrót do MMA mnie prześladował. Musiałem wycofać się z występów przez chorobę, dlatego teraz kiedy jestem już zdrowy postanowiłem powrócić. Chcę wrócić do klatki i poczuć jeszcze raz jak to jest występować w oktagonie.

Lesnar powróci do klatki po 4-letniej przerwie. Jednakże nie wydaje się, aby jego przygoda z UFC potrwała dłużej niż jedną walkę. Jego nazwisko wciąż elektryzuje tłumy, ale postawa w starciu „Super Samoańczykiem” i ostateczny rezultat może sprawić, że kierownictwo nie będzie chciało przedłużać z nim kontraktu.

Komentarze

  • Bolo78

    taaaaa Brock po prostu duzo kurczakow jadl… a ze owe karmione sa tam czyms to inna sprawa.. „Just muscular whte boys as per his saying”

  • Zawodnik32

    Ciekawe dlaczego Lesnar podkreśla, że jest BIAŁY i umięśnony ? Nie wystarczy powiedzieć: ” Jestem umięśniony ” ?