UFC 200: Brock Lesnar również na środkach blokujących produkcję Estrogenu

23 Lipiec 2016
UFC 200: Brock Lesnar również na środkach blokujących produkcję Estrogenu

lesnar-middle-finger

Jeżeli nie złapią Cię na dopingu, to złapią Cię gdy czyścisz organizm z negatywnych skutków tego procederu. Jeżeli zastanawiacie się co wspólnego mają Jon Jones i Brock Lesnar w związku z UFC 200, to teraz znamy odpowiedź. Obaj zarabiają mnóstwo pieniędzy i obaj mieli w organizmie substancje blokujące produkcję estrogenu. Federacja zdecydowała się nie dotykać ich finansów, ale co innego Komisja Stanu Nevada, która ma specjalny fundusz, gdzie odkłada „zarobione” pieniądze.

Jedyne co ich różni to fakt, że testy Jonesa przyszły jeszcze przed UFC 200, a wyniki Brocka dopiero po walce, za którą wrestler oficjalnie zarobił 2,5 mln $ podstawy. Nieoficjalnie chodzi o kilkukrotnie większą sumę. Nic dziwnego, że Mark Hunt tak zagorzale domaga się części zarobków Lesnara za ich wspólną walkę.

Wg źródeł bliskich gwiazdy WWE, zabroniona substancja w jego organizmie to „hydroxy-clomiphene”, której zadaniem w przypadku osoby na dopingu, jest spowalnianie produkcji estrogenu i stymulowanie wytwarzania naturalnego testosteronu po skończonym „cyklu”. Jeżeli Brock zdecyduje się nie wchodzić więcej do oktagonu, Komisja Stanowa nie ma prawnych narzędzi, żeby ściągnąć z niego nałożoną karę a poza typowym okresem zawieszenia, na pewno taka zostanie nałożona.

Komentarze

  • joy

    takie życie :/