Cain Velasquez znokautował Travisa Browne'a w pierwszej rundzie

10 Lipiec 2016
0

2

Niesamowite rozpoczęcie karty głównej UFC 200 w której Cain Velasquez dosłownie rozjechał Travisa Browne’a. „MexiCain” od samego początku walki napierał na rywala, by skończyć go na trzy sekundy przed końcem rundy.

Cały świat zadawał sobie pytanie o dyspozycję Caina, który wykazał się dzisiaj ogromnym luzem i szybkością z jaką strzelał kolejnymi ciosami. Prawdziwym smaczkiem były jednak kopnięcia obrotowe, które posyłał co najmniej jakby był fighterem z niższej kategorii wagowej. Jedno z nich weszło nawet po bloku i zrobiło swoje.

W ostatniej minucie Velasquez zamroczył Travisa, czym prędzej doskakując do rannego przeciwnika. Po gradzie ciosów sędzia nie miał wyjścia jak przerwać pojedynek w 4:57 pierwszej rundy.