Chael Sonnen zaskoczony spóźnioną reakcją USADA w kwestii rzekomego dopingu Jona Jonesa (+video)

07 Lipiec 2016
Chael Sonnen zaskoczony spóźnioną reakcją USADA w kwestii rzekomego dopingu Jona Jonesa (+video)

sonnen-jones

To kolejny raz, kiedy były pretendent Chael Sonnen skorzystał ze swojego doświadczenia, by podzielić się ze światem przemyśleniami, tym razem na temat złamanej polityki antydopingowej przez Jona Jonesa.

Mogę jedynie powiedzieć Wam jako osoba, która była w podobnej sytuacji, gdzie zażyłem zabronioną substancję i zostałem zawieszony. Kiedy ktoś zdejmie koszulkę, mogę Wam powiedzieć na czym jest i jak długo to robi. Moją pierwszą reakcją było proste „Co wam tak długo zajęło?”

Chael odniósł się częściowo do słów Daniela Cormiera ze specjalnej konferencji prasowej w nocy, na której ogłoszono smutną informację na temat walki wieczoru UFC 200:

Też targają mną emocje, bo również jestem fanem sportu. Nie mamy jeszcze potwierdzenia czy chodzi o doping, a więc to wszystko są na razie spekulacje. Jeżeli jeden człowiek zażyje kokainę, substancję która może go zabić, rozsądna osoba założy, że ten sam człowiek weźmie coś co może mu pomóc. To jest logiczne, ale muszę jednocześnie przyznać, że na ten moment to zwykłe spekulacje.

23 lipca Sonnen kończy okres dwuletniego zawieszenia, po tym jak w 2014 komisja NSAC kolejny raz ukarała go za doping.

Komentarze

  • joy

    no faktycznie nie spoeszyli się z wynikami i ogłosili je w samą porę…….