Emil Weber Meek wypadł z debiutu UFC w Hamburgu

21 Lipiec 2016
2
Emil Weber Meek wypadł z debiutu UFC w Hamburgu

emil-meek-angry

Świat poznał go gdy w 45 sekund znokautował Rousimara Palharesa na gali Venator FC 3, czym wkupił się w łaski UFC, a polscy fani kojarzą go już dużo wcześniej, bo dwukrotnie dał się u nas poznać jako twardy i kompletny zawodnik MMA. Niestety wymarzony debiut Emila Webera Meeka (8-2-1-1NC) na UFC Hamburg został przełożony po tym, jak Norweg poinformował komisję USADA, że leki które niedawno przyjął, mogą być niezgodne z polityką antydopingową UFC.

Niedawno na jego fan page’u pojawiło się oświadczenie w sprawie:

Przejście z Venatora do UFC oznacza znacznie bardziej restrykcyjny reżim w kwestii medykamentów jakie wolno mi używać. Zadecydowaliśmy, że nie warto było ryzykować. W rezultacie wycofałem się z nadchodzącej walki w Hamburgu. To nie zmienia niczego w kwestii moich relacji z UFC, a mój debiut w oktagonie został przełożony w okolice grudnia. Zapewniam, że nie oblałem testów antydopingowych. To raczej działanie zapobiegawcze.

Jestem w programie USADA od czerwca. Jako fighter osobiście cieszę się i czuję się bezpieczniejszy, walcząc pod programem antydopingowym USADA. Przykro mi z powodu Jessina Ayari. Mam nadzieję, że uda nam się zawalczyć kiedy indziej!

W świetle ostatnich wydarzeń z „zanieczyszczonymi” suplementami, być może jest to najlepsze rozwiązanie. Szczegóły dotyczące medykamentów o których mówił Norweg, nie zostały przez niego ujawnione.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

2
Dodaj komentarz

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Mirko CroCop: „USADA zaoferowała mi układ, jeżeli doniosę na innego zawodnika na dopingu.”Edward Oncki Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
trackback

[…] momentu wejścia USADA do gry, widzieliśmy jak po kolei upadają legendy tego sportu, a debiutanci tracą możliwość rozpoczęcia amerykańskiego snu. Gdy świat obiegła informacja o dopingu […]

Edward Oncki
Gość
Edward Oncki
Offline

czyli na towarze dojechał też na koksowanego Phalaresa…