Hendo: Walka o pas Bispingiem na UFC 204. Stadion w Manchesterze realną opcją

25 Lipiec 2016
Hendo: Walka o pas Bispingiem na UFC 204. Stadion w Manchesterze realną opcją

henderson-fly-bisping

Choć legendarny Dan Henderson mógłby powalczyć „kolejne dwa lub trzy lata”, to bez względu na wynik „mentalnie jest przygotowany do przejścia na emeryturę”. Tym bardziej zaskakuje więc fakt, dlaczego federacja ryzykuje sytuację w której waga średnia pozostanie bez pasa, a od zestawienia z Michalem Bispingiem, dzieli nas już tylko oficjalne ogłoszenie.

Jestem całkiem pewny, że to będzie gala w PPV. Oczekuję ogłoszenia bardzo niedługo, prawdopodobnie w ciągu kilku kolejnych dni. Czekam na dokładną datę i miejsce, ale jestem przekonany, że to się stanie. Nie ma w tym momencie żadnego powodu, dla którego nie miałoby się to wydarzyć. Słyszałem wiele wersji ale wierzę, że może mieć miejsce na stadionie w Manchesterze.

Zapytany na antenie telewizji FOX o powody przyjęcia rewanżu w sytuacji gdy posiada pas, Michael Bisping odpowiedział z przekąsem:

Dlaczego chciałbym pomścić jeden z najbardziej dewastujących nokautów w historii? Po prostu tego nie rozumiem. Dan, pakuj się i przyjeżdżaj do Manchesteru.

Komentarze