Malki Kawa: "Jon Jones stracił 8-cyfrową wypłatę" przez naruszenie przepisów antydopingowych

12 Lipiec 2016
2
Malki Kawa: "Jon Jones stracił 8-cyfrową wypłatę" przez naruszenie przepisów antydopingowych

Foto: ufc.com

Foto: ufc.com


Jon Jones jest nie tylko jednym z najlepszych zawodników w historii MMA, ale także budzącym największe kontrowersje. Po licznych kłopotach z prawem, doszło do złamania przepisów polityki antydopingowej przed walką na UFC 200, za którą miał otrzymać czek o równowartości ponad 10 milionów dolarów. Informacja została przekazana przez jego managera Malkiego Kawę.

Mówimy tutaj o 8-cyfrowej kwocie. Conor może mówić co chce, że jest najlepiej opłacanym zawodnikiem, ale to właśnie Jon dostaje największe pieniądze w UFC. „Bones” zarabia więcej, niż wszyscy na tej karcie, wliczając w to Brocka. Ja również straciłem dużo pieniędzy. Nie zarobiłbym na tym tak dużo jak Jon, ale miałem uzyskać z tego dobry procent. Cały nasz team miał dostać dużą zapłatę.

Manager zawodnika w pewien sposób dodatkowo bronił swojego klienta:

Możesz wziąć odżywkę białkową, BCAA, jakikolwiek suplement, jeśli porcja będzie zanieczyszczona to wpadniesz na dopingu bez swojej wiedzy. Ludzie nie rozumieją, że te odżywki robione są w wielkich fabrykach więc czasem jeśli maszyna nie jest odpowiednio wyczyszczona może w nich znaleźć się coś nielegalnego jak niektóre rodzaje boosterów testosteronu, czy inne specyfiki.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
nonovamos Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
nono
Gość
nono
Offline

no chyba nie jest najlepiej zarabiającym bo w sumie nie dostał kasy 😉 idiota, tak zmarnować widzom organizatorom przeciwnikowi i teamom całe show.

vamos
Gość
vamos
Offline

powinni ubezpieczać walki Jonesa jak wycieczki w biurze podróży bo coraz częściej nie dochodzą do skutku i wszyscy są grubą kase w plecy