Manager: Nawet Michał Materla nie wiedział o zestawieniu z Palharesem na KSW 36

22 Lipiec 2016
Manager: Nawet Michał Materla nie wiedział o zestawieniu z Palharesem na KSW 36

norbert_sawicki_materla_negocjacje_ksw

Wczorajszy nieoficjalny news o zestawieniu Materla kontra Palhares, który właśnie został potwierdzony przez federację KSW, wybuchnął w internecie jak bomba. Pojawił się znikąd, trzymany w pełnej konspiracji do tego stopnia, że w momencie ogłoszenia, nie wiedzieli o nim ci, których powinno obchodzić to najbardziej. W rozmowie z managerem Norbertem Sawickim, usłyszeliśmy:

O tym pojedynku nie wiedział nikt, ani Michał, ani moja żona, nikt. Co więcej, on jest teraz na obozie treningowym w górach i od dwóch dni nie mogę się z nim skontaktować.

Co rusz, mogliśmy wcześniej usłyszeć nieoficjalne opowieści o tym jak powstają pojedynki bez wiedzy zawodników, ale na to akurat manager „Cipao” zdaje się mieć dobrą odpowiedź:

Kiedy przystępowaliśmy ostatnio do kolejnych rozmów z federacją KSW, Michał powiedział do mnie, że składa swoją karierę w moje ręce. My i tak już zgodziliśmy się na udział w KSW 36 i nie mieliśmy żadnego wpływu na przeciwnika. Maciej Kawulski po prostu zadzwonił i poinformował o rywalu. Ja osobiście bardzo się cieszę, świetne zestawienie.

Komentarze

 • to ja

  no to że nie wiedzieli to nic dziwnego. ja też przychodze rano do roboty i robię co szef każe 😉

  • ASD

   :d

 • Cain

  KSW chce skończyć karierę Materli i wreszcie znaleźli „sposób”

 • Drwalu

  to nie będzie ciekawy pojedynek bo …..chyba nikt nie wierzy że do niego dojdzie? moim zdaniem totylko zagrywka medialna a sto tysięcy nieszczęść się zdarzą po drodze „przypadkowo” i walki nie będzie

 • michał piekarz

  Do walki dojdzie a jesli chca zeby materla przegral to im sie nie uda:) miichal skonczy go przed czasem