Materla, Narkun, Gamrot, Materla i Kita bohaterami walk wieczoru KSW 36

15 Lipiec 2016
Materla, Narkun, Gamrot, Materla i Kita bohaterami walk wieczoru KSW 36

ksw36-narkun-materla-gamrot

Dwóch obecnych mistrzów i jeden były mistrz KSW zawitają do Zielonej Góry, gdzie polska federacja w październiku zorganizuje swoją pierwszą galę w tym mieście. To Michał Materla, Tomasz Narkun, Mateusz Gamrot i Michał Kita.

Niepokonany Mateusz Gamrot (11-0) to obecnie najmłodszy posiadacz pasa, ale wcale nie mniej doświadczony jako zasłużony zawodnik polskiej federacji. W ostatnim pojedynku w maju, pokonał bardzo mocnego Mansoura Barnaoui, cementując tym samym swoją pozycję na tle europejskich zawodników kategorii lekkiej.

Tomasz Narkun (12-2) kontynuuje dominację rywali, bo do tej pory nie było wygranego pojedynku, który zostawiłby w rękach sędziów. Nie inaczej było w marcu tego roku, gdzie znokautował doświadczonego Brazylijczyka Cassio Barbosę w pierwszej rundzie.

Kolejny bohater walki wieczoru to Michał Materla (23-5), który częściowo zmył z siebie piętno utraty mistrzowskiego statusu na rzecz Mameda Khalidova. Szczeciński zawodnik w mocnym pojedynku pokonał Antoniego Chmielewskiego w pierwszej rundzie pojedynku.

Na koniec, i wcale nie gorzej, pozostał były pretendent Michał Kita (16-8), który zadebiutował w KSW w listopadzie, tocząc dominującą walkę w starciu z mistrzem Karolem Bedorfem. To wszystko do czasu sprytnie zastawionego wysokiego kopnięcia, które „Coco” posłał na głowę Michała w drugiej rundzie pojedynku.

Żaden z wyżej wymienionych nie ma jeszcze oficjalnie przypisanego przeciwnika. Tymczasem, wszystkie znaki na niebie wskazują, że gala KSW 36 będzie w otwartej telewizji.

Komentarze

 • Zawodnik32

  Może będą ”moje” zestawienia. 😉
  Co z Borysem ? Będzie walczył co rok ?

 • Bolo78

  Naprawde jarasz sie tym KSW!!! kurde myslalem ze jestes bardziej wymagajacy. Materla swoj Prime to mial dawno temu, Narkun sztucznie wypromowany Mistszu?(patrz JANEK B. ta sama kategoria wagowa , Ksiaze w Polsce ale raczej sredniak w Europie i na Swiecie…— taka obiektywna prawda).Gamera lubie i szanuje , ale powinnien odniesc sie do zarzutow Anglika wzgledem stosowanie dopingu…

 • Viser

  No to co… Następny przystanek Zielona Góra…
  Swoją drogą jestem ciekaw czy KSW zaatakuje Kraków pod koniec roku skoro nie będzie tam ani Khalidov’a, ani Materli… Pudzian po dwóch porażkach, Bedorf i Mańkowski – Saidov III raczej nie zapełnią Tauron Areny co do ostatniego miejsca.