Pavel Sabadash nowym rywalem Ireneusza Cholewy na Spartan Fight 4

25 Lipiec 2016
Pavel Sabadash nowym rywalem Ireneusza Cholewy na Spartan Fight 4

Pavel-Sabadash-spartanfight4

Przez moment istniało spore ryzyko, że sierpniowy pojedynek Ireneusza Cholewy wypadnie z karty Spartan Fight 4, na szczęście włodarze stanęli na wysokości zadania. Zamiast Teo Radnica, rywalem częstochowianina będzie Pavel Sabadash (4-3) z Ukrainy.

24-latek jest mistrzem Free Fight, które po krótkiej video lekturze wydaje się po prostu amatorską odmianą MMA na Ukrainie. Poza tym Sabadash ma potwierdzone liczne osiągnięcia w muay thai i kick boxingu. Jak zapewnia organizator, W Bielsku Białej powinniśmy spodziewać się bardzo efektownie walczącego zawodnika. Pojedynek został zakontraktowany w catchweight na 88 kg.

Bilety na Spartan Fight 4 cały czas do nabycia na www.kupbilet.pl i wg tego co sprawdziliśmy, zostało ledwo 200 wejściówek. Śpieszcie się, bo warto!

Komentarze

  • Don_Mike

    Z Ukraińcami to zawsze wielka niewiadoma. Niby rekord 4-3, a później okazuje się, że to jakiś kozak, bo ma 150 walk w sambo, zapasach czy innych amatorskich zawodach

  • RZDZ

    bardzo fajnie że Spartan tak ogarnia problemy. zawsze szkoda mi pierwotnych zestawień ale faktycznie stanęli na wysokości zadania. i zgadzam się z Don_Mike tutaj