Pierwsze słowa zwycięzców UFC 200 (+wywiad)

10 Lipiec 2016
0
Pierwsze słowa zwycięzców UFC 200 (+wywiad)

miller-ufc200

Znamy już nazwisko pierwszego szczęśliwca z wypchanej po brzegi karty walk jubileuszowej UFC 200, a wraz z nim rozpoczynamy spis emocji poszczególnych zwycięzców, wypowiedzianych na gorąco w oktagonie.

Jim Miller:

Jestem czarnym pasem BJJ i plan polegał na zajęciu jego pleców. Wiedziałem, że jak wskoczę za niego wcześnie, to mi się uda. Wziąłem to na spokojnie, muszę podziękować moim poprzednim trenerom. To był ciężki rok, ciężkie dwa lata. Bardzo chciałem walczyć na UFC 200 przed tymi wszystkimi ludźmi tutaj.

Gegard Mousasi:

Wierzę, że Santos to jest rywal z TOP 10. Jeszcze nierozpoznawalny ale niebezpieczny. Wierzę, że mam jedne z lepszych uderzeń w dywizji. Najwyraźniej byłem lepszy w zapasach i jiu jitsu. Mogłem z nim walczyć gdziekolwiek potoczyłby się pojedynek.

Joe Lauzon:

Jestem super zadowolony. Rozmawialiśmy o tym, wiedzieliśmy, że będzie bójka, ale na koniec trafiłem go dobrym ciosem. Zawsze pracuję nad boksem z trenerami, Gomi nie chciał pójść na wymianę. Byłem w pełni zdrowy i szczęśliwy dzisiejszego wieczoru.

Jose Aldo:

Zrobiłem to dla trenera, kocham go, to dla niego. Frankie ma dobre zapasy, szanuję każdego ale moim jedynym celem jest pokonanie tego pana (wskazując na Conora). Jakiś czas temu straciłem swojego ojca i teraz jest nim mój trener.

Daniel Cormier:

Walka przebiegła tak jak chciałem. Trenowałem 8 tygodni, bylem lekko zdenerwowany ale zrobiłem to co chciałem zrobić. Anderson zrobił bardzo dobrą pracę, ale przecież to najwspanialszy fighter na świecie. Zrobiłem co chciałem. Byłem smutny zmianą, próbowałem pomścić porażkę. Większość osób nie wzięłaby tego zastępstwa.

Brock Lesnar:
Zabrało mi chwilę, żeby się zaaklimatyzować. Dziękuje wszystkim, dziękuje bardzo. Jestem tak szczęśliwy, że tu jestem. Ameryko, szacunek dla tych, którzy bronią naszego kraju. Musimy stanąć dla nich murem.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o