Tom Niinimaki vs. Johnny Bedford w walce wieczoru Euro FC 1

13 Lipiec 2016
0
Tom Niinimaki vs. Johnny Bedford w walce wieczoru Euro FC 1

niinimaki-bedford-euro-fc1-plakat

Tak jak zapowiedział główny matchmaker gali Tim Leidecker: „Nie ma raperów, mydlanych gwiazdeczek czy strongmenów – tylko sport!”, tak danego słowa dotrzymał. W głównym pojedynku pierwszej gali Euro FC w Finlandii, zawalczą ogłoszony wcześniej lokalny bohater Tom „Stoneface” Niinimaki (21-8-1) kontra Johnny „Brutal” Bedford (20-12-1-1NC).

Obaj mają 33 lata, przekroczyli limit 30 zawodowych walk, stoczyli kilka pojedynków dla federacji UFC i kończą 3/4 rywali przed czasem, a teraz spotkają się by zobaczyć który z nich będzie twardszym zawodnikiem MMA. Bedford pozostaje nieco bardziej aktywny z dwójki, bo po wyjściu z UFC stoczył i zwyciężył jedno starcie.

Na początku w myśl europejskiego patriotyzmu liczyliśmy nieco, że EURO FC będzie w 100% europejskim przedsionkiem UFC, dzięki któremu zawodnicy ze starego kontynentu wykorzystają nabyte doświadczenie i poważnie zagrożą amerykańskim fighterom. Nie jest jednak źle, bo teraz Amerykanie zobaczą ile znaczy czynnik walki na własnym terenie, zagraniczna podróż, kibice którzy faworyzują swoich i całe mnóstwo elementów składowych. Tym samym, nie możemy się doczekać 1 października w Finlandii.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o