UFC 202: Dong Hyun Kim doznał kontuzji i nie wystąpi w starciu z Neilem Magnym

13 Lipiec 2016
UFC 202: Dong Hyun Kim doznał kontuzji i nie wystąpi w starciu z Neilem Magnym

dong

Świetnie obsadzona gala UFC 202, która odbędzie się 20 sierpnia w Las Vegas napotkała na pierwsze problemy. Z pojedynku wycofał się Koreańczyk,Dong Hyun Kim (21-3-1), który podczas przygotowań doznał bliżej nieokreślonej kontuzji. UFC rozpoczęło poszukiwania nowego przeciwnika dla Neila Magny’ego.

Neil Magny z powodzeniem kontynuuje passę trzech zwycięstw z rzędu. Po porażce z niezwykle mocnym w parterze Demianem Maią, pokonał przez decyzję Ericka Silvę i Kelvina Gasteluma. W ostatnim pojedynku pokonał przez TKO w 3 rundzie byłego mistrza Bellatora, Hectora Lombarda.

Kolejne zwycięstwo zdecydowanie wpłynęłoby na polepszenie jego pozycji w kategorii półśredniej. Przypomnijmy, że Amerykanin w ostatnich 11 pojedynkach, zanotował tylko jedną porażkę, więc każde, kolejne zwycięstwo będzie go przybliżało do upragnionej walki o pas.

UFC rozpoczęło poszukiwania zastępstwa, ale w związku z tym, że do pojedynku został nieco ponad miesiąc to jesteśmy spokojni, że przygotowania Neila nie pójdą na marne i zobaczymy go na gali UFC 202.

Komentarze