Wanderlei Silva i Mirko Cro Cop z dziką kartą w turnieju wagi ciężkiej Rizin FF

17 Lipiec 2016
0
Wanderlei Silva i Mirko Cro Cop z dziką kartą w turnieju wagi ciężkiej Rizin FF

rizin-ff-wanderlei-cro-cop

Trzy gale Rizin FF do końca tego roku, a wśród nich 16 osobowy turniej wagi ciężkiej i popularni fighterzy, wśród których znajdziemy znanych ale wiekowych Wanderlei’a Silvę i Mirko Cro Copa.

Obaj niezwykle popularni w Japonii (i na całym świecie), swego czasu zakończyli kariery w UFC w raczej niechlubnym stylu. 41-letni Chorwat przeszedł na emeryturę po tym, jak złapano go na używaniu hormonu wzrostu, który rzekomo stosował do zaleczenia kontuzjowanego barku. Wanderlei z kolei został dożywotnio zawieszony przez NSAC po tym, jak uciekł z miejsca przed losowym testem antydopingowym. Wyrok zmniejszono do trzech lat, który upływa w maju przyszłego roku. Wówczas mu już wstępnie zagwarantowane miejsce w klatce Bellatora.

Przypominamy, w Japonii wciąż nie ma żadnych regulacji dotyczących dopingu, który przez lata uważano za niegodny prawdziwego wojownika. Spodziewajmy się więc topowej formy naszych ulubieńców. Wspomniana dwójka Wand i Cro Cop, otrzymają ponadto dziką kartę do ćwierćfinału, do którego trafią bez względu na to, co stanie się we wrześniowych „Super Fightach”.

Na specjalnej konferencji prasowej w Tokio, przedstawiono szczegóły kolejnych gal, które odbędą się 25 września, 29 grudnia i w Sylwestra. Pierwszym ogłoszonym zestawieniem jest pojedynek Kaido „Baruto” Hoovelson (1-0) vs. Kazuyuki Fujita (15-11). Estończyk jest emerytowanym sumitą, który w debiucie pokonał legendę K-1 Petera Aertsa. Fujita w tym roku kończy 46 lat.

Niegdyś supermocarstwo MMA, obecnie Japonia nie przypomina już tej, którą kochali kibice. Chyba, że kto wie i włodarze zaskoczą nas jakimiś konkretnymi zestawieniami?

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o