ACB 46: Makoev rywalem Adriana Zielińskiego, Rasul Yakhaev vs. Łukasz Rajewski i Marcin Jabłoński vs. Armen Stepanyan na gali w Olsztynie

12 Sierpień 2016
0
ACB 46: Makoev rywalem Adriana Zielińskiego, Rasul Yakhaev vs. Łukasz Rajewski i Marcin Jabłoński vs. Armen Stepanyan na gali w Olsztynie

lukasz-rajewski-mfc9-face2face

Olsztyńska karta walk ACB 46 szykuje się na prawdziwego sportowego killera. Ogłoszeni wcześniej Adrian Zieliński (16-4) i Marcin Jabłoński (3-1), poznali nazwiska rywali z którymi spotkają się 24 września. Do karty dołączył również reprezentant Poznania/Płocka Łukasz Rajewski (6-2).

Przeciwnikiem Adriana w walce wieczoru, będzie Islam Makoev (7-1-1), który wszystkie dotychczasowe wygrane osiągnął przed regulaminowym czasem. Makoev stoczył dla federacji ACB trzy pojedynki.

Po nieudanej przygodzie z KSW, „Raju” zdobył cztery dobre zwycięstwa w mocnym stylu i będzie to jego trzeci pojedynek w tym roku. Dla poznańskiego fightera, będzie to jednocześnie debiut w czeczeńskiej federacji. Jego rywal Rasul Yakhaey (10-3) to czeczeński weteran organizacji ACB, który posiada wszechstronną 70% skuteczność kończenia pojedynków przed czasem.

Ostatni z bohaterów, ogłoszony niedawno Marcin Jabłoński, spotka się z młodym zawodnikiem WCA Fight Team Armenem Stepanyanem (3-1), a więc doświadczenie zawodowe na dokładnie tym samym poziomie z tym wyjątkiem, że jest po passie trzech zwycięstw z rzędu.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments