Bellator 162: Alexander Shlemenko zmierzy się z Kendallem Grove na gali w Memphis

25 Sierpień 2016
0
Bellator 162: Alexander Shlemenko zmierzy się z Kendallem Grove na gali w Memphis

Kendall Grove

Według niepotwierdzonych jeszcze przez Bellatora informacji, były zawodnik KSW, Kendall Grove w swoim kolejnym pojedynku zawalczy z byłym mistrzem organizacji dowodzonej przez Scotta Cokera – Alexanderem Shlemenko. Do starcia dojdzie w ramach gali Bellator 162 z datą 21 października w Memphis. Informacja została przekazana przez portal MMAJunkie.com.

W 2015 Rosjanin został zdyskwalifikowany na okres 3 lat przez CSAC, gdy w jego organizmie wykryto podwyższony poziom testosteronu (red. w stosunku 50:1). W międzyczasie Alexander podpisał umowę z pozostającą poza restrykcjami komisji M-1 Global, gdzie stoczył tam dwie zwycięskie batalie z Vyacheslavem Vasilevskym. W wyniku apelacji zawieszenie został zniesione, a grzywna finansowa zmniejszona o połowę, więc Schlemenko może bez przeszkód walczyć na ternie Stanów Zjednoczonych.

Kendall Grove ma co prawda zaplanowaną walkę na Z Promotions z Mattem Bakerem, ale w związku z propozycją Bellatora, walka w Kanadzie zostanie najprawdopodobniej odwołana. „Da Spyder” z powodzeniem kontynuuje passę dwóch zwycięstw z rzędu. We wrześniu 2015 roku zanotował cenne zwycięstwo nad byłym zawodnikiem UFC Joeyem Beltranem, a w ostatnim występie na gali Bellator 150 znokautował Francisco France.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o