Diego Sanchez pierwszym rywalem Marcina Helda na listopadowym UFC w Mexico City

31 Sierpień 2016
Diego Sanchez pierwszym rywalem Marcina Helda na listopadowym UFC w Mexico City

held-marcin-diego-sanchez-mexico-city

„Wow!” To było pierwsze słowo jakie przyszły na myśl po przeczytanie informacji o rywalu z którym Marcin Held spotka się w swoim debiucie w UFC. Diego Sanchez… „Nightmatmare”…”The Dream”, uczestnik wielu legendarnych bitew w oktagonie już 5 listopada będzie tym, który przetestuje umiejętności polskiego zawodnika.

Przed chwilą Marcin potwierdził informację na swoim fan page’u:

W mojej pierwszej walce dla UFC zmierzę się z Diego Sanchezem. Już 5 Listopada w Mexico City. Bardzo cieszy mnie to zestawienie i jestem pewien, że damy dobrą walkę.

Jak większość uczestników pierwszej serii The Ultimate Fighter, Diego Sanchez (26-9) na swój sposób jest już legendą amerykańskiego oktagonu. 34-letni zawodnik stoczył mnóstwo krwawych bitew, podróżując od wagi średniej po nawet piórkową. Obecnie trenuje w jednym z najbardziej znanych gymów MMA na świecie, a od 2012 walczy ze zmiennym szczęściem.

Zła wiadomość jest taka, że spośród dziewięciu porażek, ani jedna nie odbyła się przez poddanie, gdzie Held czuje się najmocniejszy. latynoski zawodnik samemu jest poza tym posiadaczem czarnego pasa BJJ. Po obejrzeniu poniższego filmiku motywacyjnego, zrozumiecie lepiej o jakiego rodzaju wyzwaniu tu mówimy.


A jak nie, to kolejny na pewno do Was przemówi.

Komentarze