GSP rozpoczął okres testowy USADA

12 Sierpień 2016
GSP rozpoczął okres testowy USADA

gsp_mmanewspl_georges_st_pierre

Nie tylko Chael Sonnen rozpoczął 4-miesięczny okres testowania USADA – choć z zupełnie innych powodów – teraz zrobił to również Goerges St. Pierre, który od miesięcy kusi do znudzenia wszystkich ewentualnym powrotem do oktagonu, ale „nie za paczkę orzeszków”, jak twierdzi. Teraz sprawy przybrały poważniejszy obrót.

Zaczynam 10 sierpnia w Las Vegas, ponieważ jeżeli chce się walczyć, trzeba poddać się testom. Nie chcę być wyjątkiem od reguły (jak Lesnar), ponieważ bardzo dużo wypowiadałem się na temat dopingu. To byłoby złe dla mojej reputacji, jeżeli byłbym potraktowany ulgowo, chcę być jak wszyscy. Nie mam jeszcze ustalonej walki, ale to się wydarzy, bo jak już jestem badany, to z jakiegoś powodu.

Jednym z nazwisk w wywiadzie dla bloodyelbow.com, jakie pojawiły się na początku listy potencjalnych „super fightów” w 185 funtach, był obecny mistrz Michael Bisping. To jedna z pierwszych propozycji od UFC, który ostatecznie wybrał starcie z Danem Hendersonem na Wyspach. Z potencjalnych nazwisk przewija się jeszcze powracający Nick Diaz i kilku innych, topowych fighterów. Jak komentuje dalej Georges, w grę wchodzi kategoria 155, 170 i 185 funtów.

Komentarze