Jake Butler rywalem Marcina Prachnio na wakacyjnym ONE Championships w Indonezji

02 Sierpień 2016
0
Jake Butler rywalem Marcina Prachnio na wakacyjnym ONE Championships w Indonezji

jake-butler-waga-one

Zwycięzca sześciu pojedynków z rzędu Marcin Prachnio (11-2), poznał rywala na galę w Dżakarcie. Już 27 sierpnia Polak zmierzy się z Jakem Butlerem (7-1).

Po analizie dywizji średniej ONE Championship (wg nowych reguł Prachnio jest w średniej a nie półciężkiej) i wynika, że obecnym mistrzem jest Rosjanin Vitaly Bigdash (8-0), który dla federacji stoczył tylko jedną walkę i to właśnie o pas. Wynika z tego, że choć Prachnio ma bardzo dobry rekord i szansę na trzecie zwycięstwo, będzie potrzebował sporo szczęścia, by przekonać włodarzy, że zasłużył na swoją szansę. ONE Championship ewidentnie stawia głównie na znane nazwiska, co widać po tym kto w danej kategorii posiada mistrzowski pas. Czas jednak pokaże.

Na potwierdzenie powyższego, wystarczy wziąć pod lupę jego amerykańskiego rywla, który rozpoczął zawodową karierę właśnie w One Championship, wygrywając siedem z ośmiu pojedynków. Jest to swego rodzaju fenomen i jedynie udowadnia powyższy akapit na temat sposobu rozdawania pasów. Butler ma 71% skuteczność kończenia rywali przed czasem, więc na pewno będzie ciekawym wyzwaniem dla Prachnio, który ma równie wysoki współczynnik.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o