Karl Amoussou vs. Juho Valamaa i trzy inne pojedynki dodane do karty Euro FC 1

24 Sierpień 2016
0
Karl Amoussou vs. Juho Valamaa i trzy inne pojedynki dodane do karty Euro FC 1

Valamaa_Amoussou_grafika

Pierwsza karta Euro FC oficjalnie zamknięta z chwilą, gdy do rozpiski dołączył doświadczony Karl Amoussou (22-7-2), który zmierzy się z ogłoszonym wcześniej Juho Valamaa. To nie koniec nowości na gali w Finlandii.

Nieobecność Karla Amoussou w UFC można nazwać swego rodzaju skandalem, czy raczej „klątwą Bellatora”, bo francuski zawodnik ma już na koncie pięć mocnych zwycięstw z rzędu i nadal nie otrzymał swojej szansy. W krótkim komunikacie oznajmił:

Jestem bardzo skupiony na tej walce. Tak jak wszystkie poprzednie, ta również jest dla mnie bardzo ważna. Wygrałem pięć pojedynków z rzędu i w październiku planuję szósty. To ogromny zaszczyt być częścią pierwszej gali Euro FC. Valamaa to dobry oponent, jest solidny i twardy. Wiem, że przyjdzie stoczyć wojnę i jestem do tego właściwym oponentem. Dam mu tę wojnę! Nie dbam o to co zrobił z dotychczasowymi rywalami z Francji, których pokonał. Jestem lepszy niż każdy z nich i już wkrótce się o tym przekona. Ta walka nie zakończy się decyzją. Znokautuję go przed jego własną publicznością!

Choć krótko i na temat, Fin nie ustąpił ani o krok:

To dla mnie najważniejsza walka dotychczas. Karl to trudny rywal i walczył niemal wszędzie. To będzie trudny pojedynek i dokładnie czegoś takiego szukam. Fani mogą spodziewać się pojedynku toczonego w szybkim tempie.

Na początku października w fińskim Espoo, zobaczymy również:
– Holender Nills van Noord (15-6-2) vs. Brytyjczyk Stuart Austin (10-3) na karcie wstępnej
– niepokonani Steven Cnudde (7-0) vs. Rob Wilkinson (9-0) p którym ktoś zaliczy pierwszą zawodową porażkę
– doświadczony Andreas Stahl (10-2) kontra Bułgar Georgi Valentinov (18-3)

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o