Kowalkiewicz: "Nie ma lepszej ode mnie kandydatki do walki o pas."

15 Sierpień 2016
Kowalkiewicz: "Nie ma lepszej ode mnie kandydatki do walki o pas."

kowalkiewicz-puncher2

W dzisiejszym programie „Puncher”, Karolina Kowalkiewicz odniosła się do kwestii zorganizowania mistrzowskiego pojedynku z Joanną Jędrzejczyk, gdzie kolejne zwycięstwa i pozycja w rankingu, były jej najważniejszymi argumentami.

Tak naprawdę nie ma dla mnie większego znaczenia, gdzie będę walczyła z Joanną. Od samego początku w UFC mówiłam, że chcę tej walki i zrobię wszystko, żeby ją dostać i na razie nieźle mi to wychodzi. Jestem pewna, że do niej dojdzie, bo chyba nie ma lepszej kandydatki ode mnie. Tak patrząc logicznie, mam trzy wygrane z rzędu w UFC, rekord 10-0 i jestem na 2 pozycji w rankingu, więc mam nadzieję, że zrobią ją jak najszybciej. Chciałabym zawalczyć jeszcze w tym roku.

Gdy w grę wchodzi gala w Nowym Jorku a Polską, była mistrzyni KSW ma dylemat:

Z jednej strony bardzo marzę, aby walczyć w Nowym Jorku, bo to naprawdę byłoby coś niesamowitego ale z drugiej strony, gdyby zrobić to w Polsce, na pewno dobrze by się sprzedała. Mam takie mieszane uczucia, chciałabym walczyć w Polsce, ale wielkim marzeniem jest również wystąpić w nowym Jorku.

Chwilę po tym, gdy w studio wyemitowano wypowiedź Joanny Jędrzejczyk o listopadowym debiucie UFC w Nowym Jorku, podekscytowana Kowalkiewicz powiedziała:

Ja jestem gotowa, jestem gotowa na listopad! Rzucam taką propozycję. Ja jestem gotowa. Jeszcze nic nie wiem, czekam na jakieś informacje z UFC. Będzie wiadomo w ciągu kilkunastu dni, kilku tygodni, bo nic nie wiem. Ale jak mówię, jestem gotowa aby walczyć w listopadzie.

Komentarze

 • Bolek Polskie Zbaw

  Skladnia jak Joda albo Walesa. Nie ma lepszej ode mnie kandydatki, Za krzywdy jakie mi wyrządziłeś zapłacisz Centkiewicz

 • vamos

  Oglądałem wczoraj punchera. Jak ta typka jest irytująca, jak zwykle same ogólniki i głupie uśmieszki po chuy leziesz do telewizji jak nic nie chcesz powiedzieć tumanie tracisz ludziom czas

 • vamos

  Oglądałem wczoraj punchera. Jak ta typka jest irytująca, jak zwykle same ogólniki i głupie uśmieszki po chuy leziesz do telewizji jak nic nie chcesz powiedzieć tumanie tracisz ludziom czas

 • Zawodnik32

  Niezła cwaniara. Chce szybko szansę walki o pas, żeby czasem nie dostać od Claudii. Mam nadzieję , że UFC nie da się jej gierką i zestawi ją najpierw z CG. Ale by płakała.

 • boraicho

  z całego serca życzę Karolince wygranej z goulumem

 • Adam

  Szanuję jej Drogę jako zawodnika i to, że wywalczyła sobie prawo pretendenta, ale nie kibicuję jej, bo jest kompletnie bez wyrazu. Z malutką Inoue wygrała ledwo, z Farią kontrowersyjnie i z Rose również minimalnie. Niby zasługuję na walkę z Joanną bardziej niż ktokolwiek inny, ale to jednak za wysokie progi. A poza klatką konkretnie bez wyrazu. Same ogólniki, jakby nie wiedziała czego chce.