KSW 36: Diana Belbita rywalką Katarzyny Lubońskiej w Zielonej Górze

16 Sierpień 2016
2
KSW 36: Diana Belbita rywalką Katarzyny Lubońskiej w Zielonej Górze

lubonska-belbita-ksw36

Do zapowiadanej wcześniej kobiecej walki Ariane Lipski na KSW 36, dodano pojedynek Katarzyny Lubońskiej z Dianą Belbitą, co oznacza, że włodarze konsekwentnie idą w stronę promocji polskiej zawodniczki.

Pomimo niedawnej porażki ze wspomnianą Brazylijką, Katarzyna zdążyła nieco odbudować nadszarpnięty sportowy wizerunek, jednogłośnie wygrywając z Renatą Cseh-Lantos na czerwcowym PLMMA 68/3F w Łomży. Jej rywalka pochodzi z Rumunii i posiada nieco większe zawodowe doświadczenie, zdobyte głównie jako gwiazda miejscowej gali RXF. „Wojownicza Księżniczka” posiada całkiem mocny bilans skończeń przed czasem i wykazuje się przekrojowymi umiejętnościami, o czym świadczy jej rekord.

W krótkiej rozmowie z Martinem Lewandowskim, współwłaściciel Konfrontacji powiedział portalowi MMAnews, dlaczego zobaczymy powrót do przeszłości, gdzie kobiece MMA zaczynaliśmy od dwóch walczących żeńskich par:

Dawno nie było kobiet i uznaliśmy, że to dobra okazja aby zorganizować aż dwa takie pojedynki. Tym bardziej, że po drodze samemu stałem się ogromnym fanem fighterek płci pięknej, co tym bardziej utwierdza mnie w naszym wyborze.

Gala KSW 36 już 1-go października w Zielonej Górze.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
W. MrozowskiJon Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jon
Gość
Jon
Offline

Dwa kobiece pojedynki na jednej Gali,przy tak małej losci walk oraz dwóch debiutantów. Dla mnie słaba ta gala troche 😉 Liczyłem na pojedynek Lubońska – Porczyk w Krakowie.