Marcin Held zwolniony z kontraktu z Bellatorem za porozumieniem stron

17 Sierpień 2016
32
Marcin Held zwolniony z kontraktu z Bellatorem za porozumieniem stron

Foto: BellatorMMA

Foto: BellatorMMA


W porannej rozmowie z Marcinem Heldem (22-4), usłyszeliśmy nowinę, która przyprawi co bardziej ambitnych fanów MMA o szeroki uśmiech na twarzy. Młody wychowanek tyskiego Bastionu, został zwolniony przez byłego pracodawcę „za porozumieniem stron”. Tym samym, Marcin nie będzie już walczył dla federacji Bellator.

Oficjalnie jestem bezrobotny. W tej chwili wybieram się na obóz parterowy, gdzie przygotuję się do eliminacji do Mistrzostw Świata ADCC. Pod warunkiem oczywiście, że w międzyczasie nie będę miał żadnej walki (MMA).

Zaledwie 24-letni Held, stoczył dla byłego pracodawcy aż 14 pojedynków, wygrywając 11 z nich. W pewnym momencie Polak miał za sobą starcie z praktycznie każdym bardziej liczącym się zawodnikiem wagi lekkiej, gdzie włodarze Bellatora najwyraźniej nie mieli już dalej na niego pomysłu, co widzieliśmy wielokrotnie w przypadku zawodników spoza USA. Kierunek jest tylko jeden i jest nim sam szczyt!

W rozmowie przed kamerą MMAnews sprzed tygodnia, Marcin po raz pierwszy tak otwarcie oznajmił: „Chcę walczyć dla UFC”, wskazując walkę federacji z dopingiem, jako jeden z powodów swojej decyzji. W późniejszych godzinach pojawi się oficjalny video wywiad, w którym usłyszycie więcej szczegółów w sprawie rozwiązania kontraktu.

UPDATE: Na oficjalnym fan page’u pojawiła się krótka informacja potwierdzająca powyższego newsa:

Coś się kończy, coś zaczyna…
Dziś zakończyła się moja przygoda w Bellatorze, którą rozpocząłem w 2010 roku. Rozwiązaliśmy kontrakt za porozumieniem stron w przyjaznej atmosferze. Dla Bellatora stoczyłem 14 ciężkich i wartościowych walk- 11 wygranych, 3 przegrane. Za jedną porażke zdążyłem się zrewanżować. Każda walka mnie czegoś nauczyła, sprawiła, że dziś jestem lepszym zawodnikem. Poznałem mnóstwo fantastycznych osób, zwiedziłem troche Ameryki i po 6 latach czas ruszać dalej. Co teraz? Sam jeszcze tego nie wiem, ale na pewno poinformuje Was jak znajde nowego pracodawce. Nie ukrywam, że mam nadzieję, że będzie to UFC .

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Don_Mike
Gość
Don_Mike

Marcin podpisze kontrakt ze Spartan Fight! Pewne info…

RZDZ
Gość
RZDZ

genialna nowina. powiedz w rozmowie Marcinowi, że niejeden jego fan ma dziś bardzo udany dzień dzięki tej nowinie.

vamos
Gość
vamos

Wow. Oby pojawił się kontrakt od UFC Marcin poprawił stójkę jest solidnym fighterem z arcy nie bezbiecznym parterem powinien dostać tą szanse. Ciekawie to wygląda