Nick Diaz uczestniczył w bójce przeciwko czterem napastnikom

25 Sierpień 2016
Nick Diaz uczestniczył w bójce przeciwko czterem napastnikom

nick-diaz-what

Nie wiemy czy to po prostu typowy dzień dla reprezentanta najuboższej dzielnicy Kalifornii, ale podczas ostatniej wizyty w Las Vegas gdzie walczył jego brat, Nick Diaz wdał się z barową bójkę przeciwko czterem napastnikom. A konkretnie, został napadnięty, jak stwierdził w rozmowie z tabloidowym TMZ.

Wg rzekomych zeznań Nicka, do starcia doszło gdy wychodził z ubikacji w jednym z klubów i przypadkowo wpadł na jednego z napastników. Gdy zawodnik przeprosił, ten ani myślał odpuścić i wspólnie z trzema towarzyszami naskoczyli na Diaza. Po licznych ciosach i duszeniach, Nick powiedział że nie ma zamiaru wnosić oskarżeń, gdyż wymierzona przez niego kara była wystarczająca.

Z ciekawostek przy okazji jego osoby, w niedawnej audycji Joe Rogan wspomniał, że chęcią zobaczyłby Nicka Diaza w starciu z Conorem McGregorem, odkąd Irlandczyk pokazał się w 170 funtach. To by dopiero było show!

Komentarze

 • Don_Mike

  Się goście musieli zdziwić, ze jeden wcale nie za duży typ im wpierdzielił. Co do walki jego z McGregorem…beznadziejny pomysł, może rudy już z nikim o innym nazwisku niż Diaz nie będzie walczył?

 • Primo

  On to ma dopiero ego 😀

 • paly

  haha goście dostali karę . wyobrażam sobie że nic z nich nie zostało 😛

 • paly

  haha goście dostali karę . wyobrażam sobie że nic z nich nie zostało 😛

 • Boruta

  ‚Gdy zawodnik przeprosił”… w wydaniu Nicka brzmiało pewnie mnie więcej tak: „Fuck off, ugly motherfucker” ale goście nie rozumieli pewnie po Stoktońcku.