Paweł Kowalik: "Nie ma fizycznej możliwości, żeby ktoś kto trenuje u Łukasza Zaborowskiego, był w MMA Cartel."

17 Sierpień 2016
Paweł Kowalik: "Nie ma fizycznej możliwości, żeby ktoś kto trenuje u Łukasza Zaborowskiego, był w MMA Cartel."

Foto: fb.com/Paweł Kowalik

Foto: fb.com/Paweł Kowalik


Wczorajszy trzeci epizod MMAnews LIVE, odsłonił kulisy informacji o zakończeniu współpracy Karoliny Kowalkiewicz i Kamila Szymuszowskiego z managamentem MMA Cartel, o czym pisaliśmy w sobotę na łamach portalu. W rozmowie z MMAnews.pl, Paweł Kowalik odniósł się do „nieporozumienia stron”, odcinając się jednocześnie od współpracy z łódzkim Shark Top Team.

Nie ma fizycznej możliwości, żeby ktoś kto trenuje u Łukasza Zaborowskiego, był w MMA Cartel. Ale to są powody rozstania z Kamilem i Katarzyną Sadurą. Tutaj nie miałem nic do zarzucenia samym zawodnikom. Współpracowało nam się dobrze, ale nie mogłem sobie pozwolić na pewne rzeczy, więc zrezygnowałem. Natomiast z Karoliną to były już rozliczenia pomiędzy nami, że tak powiem.

Od momentu ogłoszenia informacji o Karolinie Kowalkiewicz, do redakcji MMAnews zadzwonił niemal każdy manager w kraju a nawet zza granicy. Była mistrzyni KSW stoi przed niepotwierdzoną oficjalnie szansą walki o najwyższe trofeum UFC w wadze słomkowej, będące w posiadaniu Joanny Jędrzejczyk.

Komentarze

 • vamos

  Zaborowski wydaje sie właśnie taką osobą która miesza i podpuszcza jednych na drugich, dobrali sie z Kowalkiewicz

 • RZDZ

  jak nie lubię Kowalika tak tym razem jestem pełen wsparcia dla niego. nie sądzę żeby z tą dziewuchą głupią ktoś wytrzymał. to tylko pokazuje że są źli i są gorsi

  • ui

   Kto się przezywa sam się tak nazywa…

 • Viser

  Niemniej jednak trzeba docenić pracę trenerską trenera Zaborowskiego, wystarczy popatrzeć zachowanie narożnika w trakcie walki czy w przerwach, to jest solidny trener.

  • Magic

   Wskaż mi chociaż 4 wychowanków Zabora, którzy odnoszą spore sukcesy przynajmniej na krajowym podwórku, nie mówiąc już o światowym. Nie oszukujmy się, ale Zabor w porównaniu do Bagiego, duetu Derlacz&Bońkowski się chowa. Dobrego trenera poznaje się po wychowankach, a nie po szlifowaniu zawodników, których „dostał” wyszkolonych przez Rodża, bo największy wkład pracy właśnie Rodżu w nich wniósł, a nie Zabor.

  • czesty33

   Po owocach poznamy…na razie zebrane zboze ktorego sam nie zasial…jak wielu uwazam ze to sformulowanie solidny trener jest na wyrost ale czas pokaze.

 • Cain

  ciekawy moment na pozbycie się managera. sprytna laska.

 • Cain

  ciekawy moment na pozbycie się managera. sprytna laska.

 • Invmvm

  Zabor znowu jakieś przekręty robi czy co tym razem?

 • boraicho

  …po,,,