Pierwsze słowa zwycięzców po UFC 202

21 Sierpień 2016
0
Pierwsze słowa zwycięzców po UFC 202

Foto: foxsports.com

Foto: foxsports.com


Poniżej pierwsze, jeszcze gorące słowa zwycięzców poszczególnych pojedynków na gali UFC 202, zaczynając od karty wstępnej po sam szczyt rozpiski.

Marvin Vettori:

Dziękuję, było całkiem nieźle. Mocno pracuję nad swoim jiu jitsu. Oto co się właśnie stało. Pracowałem nad gilotyną przez cały obóz przygotowawczy, ludzie się tego nie spodziewają. Chciałbym pewnego dnia przewodzić karcie UFC we Włoszech.

Colby Covington:

Nikt w tej dywizji nie wytrzyma mojego tempa. Będę miał pas, pamiętajcie te słowa. Mój rywal mówił sporo g*wna, o tym jak zamknie mi usta i kto tu teraz jest szefem? Czuję się jakbym był lepszy z walki na walki trenując w ATT. Kształtuję swoje umiejętności i wkrótce będę najbardziej wszechstronnym fighterem w swojej kategorii.

Lorenz Larkin:

Jestem szczęśliwy. Kilka pojedynków temu walczyłem o przetrwanie, a teraz spójrzcie co się dzisiaj stało. Dziękuję moim fanom za wsparcie. Wiem, że wielu z Was jeszcze mnie nie zna. Co słychać?

Cortney Casey:

Trenuję jiu jitsu z mężem. Cały czas ćwiczymy ataki z tej pozycji. Mamy specjalne drille w tym celu i wiedziałam dokładnie co zrobi rywalka. Przejścia z techniki do techniki jak k*rewski karabin maszynowy. Zawsze jestem szczęśliwa będąc tutaj bez względu na wynik. Jeżeli Dana White jest szczęśliwy, fani są szczęśliwi, to ja również jestem szczęśliwa.

Artem Lobov:

W czasach wojny, moi irlandzcy i rosyjscy bracia nigdy mnie nie zawiedli. Moja wygrana na pewno wpłynie na walkę wieczoru. Słyszałem, że Nate nie lubi dzielić karty z kolegami z klubu, dlatego upewniłem się, że dam mu tę przegraną kolegi. Zobaczycie jak Conor zatrzyma Diaza w trzeciej rundzie.

Mike Perry:

Czuję się wspaniale. Wiem, że sprawiłem wczoraj sporo problemów ale nie przyszedłem tutaj zawierać przyjaźni. Boże błogosław Amerykę. Mój lewy hak jest niezły, Mike Tyson jest na hali. Co słychać? Jestem bardzo szczęśliwy, zdobyłem nokaut w pierwszej rundzie tak jak tego chciałem. Kategorio 170 funtów, lepiej uważajcie bo nadchodzę.

Donald Cerrone:

Dziękuję bardzo, pracowałem mocno u Grega. Czuję się solidnie w 170 funtach ale Eddie Alvarez ma coś co należy do mnie. Ja i Eddie Alvarez w 155 funtach na gali w Nowym Jorku? Zrobię wagę bez problemu, o to się nie martw Joe.

Anthony Rumble Johnson:

Podziękowałem właśnie Gloverowi za bycie profesjonalistą do samego końca, patrząc na konferencję prasową. Nie potrzebujemy tego, jeżeli są takie nokauty jak ten. Nie byłem zaskoczony, że Teixeira będzie wywierał presję. Mogę walczyć idąc do przodu lub do tyłu. Uff, umiem walczyć! Pracuję ciężko żeby mieć pas. Daniel, jesteś mężczyzną ale idę po Ciebie. Hej, nie gwiżdżcie na niego. To mistrz… ale idę po niego. Szacunek!

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o