Pierwsze słowa zwycięzców po UFC on FOX 21 (+wywiady)

28 Sierpień 2016
0
Pierwsze słowa zwycięzców po UFC on FOX 21 (+wywiady)

demian-maia-choke

Obszerne podsumowanie gali w Vancouver, rozpoczynamy od pierwszych słów zwycięzców poszczególnych pojedynków a zdecydowanie najlepszy w tej materii był „Uśmiechnięty” Sam Alvey, który sam wytyczył kierunek w jakim poszedł jego wywiad z prowadzącym rozmowę.

Jeremy Kennedy:

Alessandro był bardzo dobry z tajskiego klinczu. Ćwiczyliśmy taki scenariusz bardzo mocno, ale był silniejszy niż przypuszczałem. Waga lekka jest jednak dla niego za duża, widzę go w piórkowej. Bardzo pomogli mi kibice, zwłaszcza biorąc pod uwagę godzinę 2:00 po południu, a jest ze mną tak wiele osób. To nie do uwierzenia.

Chad Laprise:

Miałem świetny team w Montrealu i Londynie. Mam rewelacyjnych trenerów i rodzinę wokół siebie. Po pierwsze, przepraszam kibiców i mojego rywala za fakt, że nie zrobiłem wagi. To było nieprofesjonalne z mojej strony. Joe Silva… Wchodzę wyżej do półśredniej, bo ścinanie do wagi lekkiej jest po prostu zbyt ciężkie. Mam tyle do pokazania w UFC. To wynika tylko z wielu powtórzeń jedno za drugim na treningach. Zobaczycie jeszcze więcej takich nokautów.

Felipe Silva:

Nie spodziewałem się, że w ogóle zawalczę w UFC. Kiedy udało się i poznałem przeciwnika, mocno przestudiowałem jego umiejętności i wiedziałem, że jestem w stanie go znokautować. To zbyt wcześnie, abym wywoływał rywali po debiucie, ale bardzo chciałbym pojawić się na listopadowej karcie walk w Brazylii. Proszę Dana White i Joe Silva, sprawcie żeby tak się stało.

Alessio Di Chirico:

Uwielbiam walczyć, to jest mój narkotyk. Próbowałem skończyć rywala po łokciu w 1 rundzie. Próbuję jedynie dobrze bawić się w oktagonie. Dziękuję mojemu przeciwnikowi i dziękuję UFC.

Sam Alvey:

Plan na walkę polegał na tym, żeby uderzać częściej i mocniej niż mój rywal. Jeżeli mi się to uda, to mogę wygrać wszystkie swoje walki. Kanadaaaa, łaaaaaał. Macie najlepszych kibiców na świecie. Po pierwsze, mam do Was wszystkich pytanie. Czy kiedykolwiek rozpoczynaliście tydzień do walki z trójką dzieci, którymi trzeba było się opiekować? Ja też nie. Moja żona sprawiła, że to wszystko było możliwe. Chcę walczyć w Manchesterze. Ostatnio wywoływałem sporo zawodników wagi średniej i tylko jeden odpowiedział twierdząco, ale ma już inną walkę. No daj spokój Europo. W takim razie wywołuję również zawodników wagi półciężkiej. Jeżeli myślicie, że możecie pokonać uśmiechniętego Sama, to dawajcie. Kiedy zaczynałem karierę, nie znałem nawet UFC. Moja żona była w narożniku i ona traktowała to poważniej niż ja. To ona znalazła Team Quest i zna się na MMA lepiej niż ja. Ja tylko mocno uderzam.

Jim Miller:

Po tej walce Joe powiedział mi „nigdy więcej”. Byłem w stanie trafić go dobrymi ciosami i sprawić, żeby nie był w stanie zadać zbyt dużych obrażeń w parterze. Nigdy nie lubiłem oddawać sędziom wyniku, ale to jest nieodłączna część. Jest wielu świetnych zawodników… Joe to fantastyczny człowiek, ojciec, fighter. Szacunek dla niego, uwielbiam go.

Paige Van Zant:

Najwyraźniej potrzebowałam trochę tych tanecznych ruchów. Nie napierałam tak bardzo do przodu, potańczyłam nieco i zdobyłam nokaut. Mój narożnik wiedział do czego jestem zdolna z moimi mocnymi uderzeniami bokserskimi, ale przeważnie nie wiedziałam jak ich używać, bo zbytnio się śpieszyłam. Atakowałam ich lekkimi ciosami, więc polecili mi lekko się wycofać i zaatakować mocniej. Chcę walczyć na grudniowej karcie w Sacramento. Dziękuję Bogu, bo ten obóz przygotowawczy był cięższy niż jakikolwiek wcześniej. Niemal musiałam się wycofać. Wszystko szło źle, jednak udało się. Dziękuję mojemu trenerowi, który mnie tego nauczył. Czuję się wspaniale.

Anthony Pettis:

Brawa dla Oliveiry, przyszedł tutaj walczyć. Dałem świetne show, przystosowuję się do nowej kategorii, znockdownowałem go w 1 rundzie. Jego oczy wywróciły się do góry, próbowałem więc go skończyć i trochę się wypompowałem, ale wciąż muszę się przystosować do kategorii piórkowej. Nikt nigdy mnie nie skończył przed czasem, nikt nie zagroził mi swoim jiu jitsu czy uderzeniami. W swoich trzech ostatnich pojedynkach mierzyłem się z nr 6, mistrzem, walczę po prostu z najlepszymi na świecie. Skoro właśnie pokonałem nr 6 kategorii, pas jest moim celem.

Demian Maia:

Ponieważ teraz mam 6 wygranych z rzędu i jest byłym mistrzem, nokautował każdego. Oglądałem jego walkę z Robbie Lawlerem, gdzie wiele osób uważało go za zwycięzcę i dla mnie był mistrzem. mam dla niego mnóstwo szacunku. Wiedziałem, że to będzie ciężka walka. Zasłużyłem teraz na walkę o pas, teraz w końcu będę miał swoją szansę. Jeżeli Thomson będzie pierwszy w kolejce do tytułu, to poczekam na zwycięzcę tego starcia. Jestem bardzo szczęśliwy, że było tu tyle Brazylijczyków ale jeszcze mocniej cieszę się, że przyszedłem tu reprezentować społeczność BJJ, które jest większą wartością niż kraj.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o