UFC 204: Manuwa vs. Saint Preux oraz Struve vs. Magomedov planowane na gale w Manchesterze

04 Sierpień 2016
0
UFC 204: Manuwa vs. Saint Preux oraz Struve vs. Magomedov planowane na gale w Manchesterze

jimi-manuwa-600-ufc

UFC w dalszym ciągu nie podała do publicznej informacji miejsca gali UFC 204. Według mmafighting.com organizacja planuje zestawić Jimiego Manuwę z Ovince Saint Preux oraz Stefana Struve z Ruslanem Magomedovem. Gala odbędzie 8 października, a miejscem będzie najprawdopodobniej hala w Manchesterze.

Jimmi Manuwa pokonał Jana Błachowicza na gali UFC w Krakowie. Następnie przegrał przez nokaut z Anthonym Johnsonem. Po tym pojedynku Brytyjczyk miał problemy ze zdrowiem i w związku z tym jego powrót do klatki przeciągnął się w czasie.

Saint Preux po serii zwycięstw zmierzył się z Jonem Jonesem. Niestety nie sprostał wyzwaniu i to „Bones” został tymczasowym mistrzem UFC w wadze półciężkiej. W mistrzowskim pojedynku nabawił się złamania ręki, ale jego rekonwalescencja przebiegła niezwykle sprawnie.

Najwyższy zawodnik w UFC, Stefan Struve wraca do oktagonu po majowym zwycięstwie z Antonio Silvą. Wcześniej Holender nie mógł ustabilizować formy. Ruslan Magomedov jest niepokonany w 9-ciu ostatnich starciach. Trzy z nich odbyły się w klatce UFC. Rosjanin pokonał kolejno Pestę, Copelanda oraz w ostatnim starciu Shawna Jordana.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o