UFC FN 96: Brooks vs. Oliveira oraz Burkman vs. Green na gali w Portland

02 Sierpień 2016
0
UFC FN 96: Brooks vs. Oliveira oraz Burkman vs. Green na gali w Portland

Will Brooks

Dwa starcia w wadze lekkiej zostały dodane do październikowej gali UFC Fight Night 96. W Portland rękawice skrzyżują były mistrz Bellatora, Will Brooks oraz Alex Oliveira. W drugim z pojedynków Josh Burkman zmierzy się z Robbym Greenem.

Will Brooks zanotował udany debiut w UFC, pokonując przez decyzję Rossa Pearsona. Jego najbliższy przeciwnik Alex Oliveira po przygodzie z wagą półśrednią, powrócił do kategorii lekkiej i pokonał utalentowanego Jamesa Moonstariego. Wcześniej nie poradził sobie z Donaldem Cerrone, który poddał go, wygrywając tym samym starcie dwóch „Kowboi”.

Josh Burkman jest w sytuacji nie do pozazdroszczenia. W UFC zanotował 3 porażki i tylko jedną wygraną w starciu z K.J. Noonsem. Kolejne potknięcie może być dla niego równoznaczne z zakończeniem współpracy z największą organizacją MMA na świecie.

Boby Green miał znakomite wejście do UFC, kiedy to wygrał 4 pojedynki z rzędu. Poddał Jackoba Volkmanna i zastopował Jamesa Krause. Potem przyszły zwycięstwa punktowe z Healym i Joshem Thompsonem. Od tego czasu zawodnik Pinnacle Fighting Systems przeżywa regres formy. Przegrał przez decyzję z Edsonem Barbozą i Dustinem Poirierem.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o