ACB 46: Borys vs. Andrade, Szadziński vs. Magomadov, Kowalski vs. Langer, Juszczak vs. Sheikaev dodane do olsztyńskiej karty walk

07 wrzesień 2016
0
ACB 46: Borys vs. Andrade, Szadziński vs. Magomadov, Kowalski vs. Langer, Juszczak vs. Sheikaev dodane do olsztyńskiej karty walk

acb46-plakat

Federacja ACB ogłosiła nazwiska rywali dla już ogłoszonych polskich fighterów na galę w Olsztynie i podała nazwiska kolejnych zawodników, którzy podpisali kontrakty ze wschodnim pracodawcą.

Zapowiadany Sylwester Borys (9-2) zmierzy się ze znacznie bardziej doświadczonym Charlesem Andrade (29-30-1NC). Brazylijczyk dał się poznać polskiemu fanowi przy okazji KSW 27, gdzie przegrał z Tomaszem Narkunem. Dwa ostatnie lata, były dla niego wyjątkowo ciężkie ale kontrakt z ACB był dla niego drugim oddechem, bo przerwał pasmo 6 porażek efektownym nokautem w drugiej rundzie.

Do rozpiski dołączyli również Gracjan Szadziński (4-1), dla którego będzie to debiut z Absolute Championship Berkut. 24 września zmierzy się z Viskhanem Magomedovem (3-2), który dotychczasowe zwycięstwa odniósł przed regulaminowym czasem. Prawdopodobnie czeka nas efektowna wymiana w stójce, a przynajmniej jest to jeden z możliwych scenariuszy. Starcie w limicie 70 kg.

Idąc w górę dywizji, zobaczymy dwa starcia w półciężkiej. Ogłoszony wcześniej Adam Kowalski, będzie reprezentował rodzinny Olsztyn w starciu z Czechem Pavolem Langerem (2-2). Reprezentant przyjezdnych również wygrywał wyłącznie przed regulaminowym czasem.

Do tego nowo podpisany Wojciech Giera (1-0) z lokalnego Berkut Arrachion Olsztyn, którego rywalem tego wieczoru będzie Mukhamed Kikishev (1-0) o tym samym, zawodowym doświadczeniu. Olsztyński fighter rozpoczął zawodową karierę w grudniu zeszłego roku od nokautu w 1 rundzie.

Bilety na ACB 46: „Young Eagles” są dostępne w internetowym www.ticketpro.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży: 
Marina club fitness&spa, ul. Sielka 38A 
Myjnia samochodowa Galeria Warmińska, ul. Tuwima 26
Klub Berkut Arrachion Olsztyn, ul. Gietkowska 9C 
Studio urody Nefrimo, ul. Piotrowska 16B

Oto dotychczasowa karta walk.

Walka wieczoru:
70 kg: Adrian Zieliński vs Islam Makoev

Pozostałe pojedynki:
84 kg: Sylwester Borys vs Charles ”Gracie” Andrade
70 kg: Łukasz Rajewski vs Rasul Yakhyaev
93 kg: Adam Kowalski vs Pavol Langer
70 kg: Viskhan Magomadov vs Gracjan Szadzinski
66 kg: Marcin Jabłoński vs Armen Stepanyan
61 kg: Mateusz Juszczak vs Khusein Sheikhaev
93 kg: Wojciech Giera vs Mukhamad Kikishev
 

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x