Bonusy po UFC Fight Night 94: Chas Skelly, Michael Johnson, Even Dunham i Rick Glenn

18 Wrzesień 2016
Bonusy po UFC Fight Night 94: Chas Skelly, Michael Johnson, Even Dunham i Rick Glenn

ufc-fn94-bonusy

Gala UFC w Hidalgo, w stanie Teksas, wyłoniła kolejnych szczęśliwców z bonusami za swoje wystąpienia. Tym razem nominowani zostali Michael Johnson, Chas Skelly, Evan Dunham i Rick Glenn. Każdy z wymienionych otrzymał dodatkowe 50 tysięcy dolarów.

Michael Johnson (17-10) udowodnił swoją wartość, nokautując niebezpiecznego Dustina Poiriera (20-5) już w pierwszej rundzie, przerywając jego ciąg czterech zwycięstw z rzędu. Mocna kombinacja dwóch celnych ciosów, wyłączyła Dustina, który był już otwarty na szereg uderzeń na dobicie w parterze.

W walce otwierającej kartę główną, dzisiejszy zdobywca jednego z najszybszych poddań w historii UFC – Chas Skelly (16-2), rozpoczął od latającego kopnięcia, płynnie przechodząc od duszenia gilotynowego na Maximo Blanco, do duszenia D’Arce w zaledwie 19 sekund pierwszej rundy. Rywal nie zdążył nawet odklepać.

Na koniec, mniej więcej w środku głównej karty, klasyczna bijatyka w wykonaniu Evana Dunhama (18-6) z byłym mistrzem WSOF Rickiem Glennem (18-4-1), zagwarantowała obojgu honory najciekawszej Walki Wieczoru i dodatkowe korzyści finansowe płynące z tego tytułu.

Komentarze

 • jaszczomp

  jemu zajelo to 19 sekund. ale Rondzie Rousey kluczem na reke Cat Zingano
  zajelo to 14 sekund. Dlaczego piszecie ze to jest najszybsze poddanie w
  historii UFC??

  • W. Mrozowski

   Pomyłka, to przez emocjonalnych komentatorów, którzy rzucili takim hasłem. Najszybsze poddanie było na UFC 6 = 9 sekund (Anthony Macias vs. Oleg Taktarov)