Były promotor Legacy FC nowym matchmakerem UFC

21 Wrzesień 2016
Były promotor Legacy FC nowym matchmakerem UFC

mike-ufc203

Dla mężczyzny praca jest niemal najważniejszą wartością, ale ten etap życia potrwa u Joe Silvy jeszcze tylko trochę ponad dwa miesiące. Wówczas przestrzeń po nim zapełni jego protegowany Sean Shelby, a z kolei w jego miejsce wkroczy nowo zatrudniony właściciel Legacy FC Mick Maynard. Wiadomość została ogłoszona we wtorek przez federację UFC.

Joe Silva był z UFC wcześniej niż bracia Fertitta i Dana White, zaczynając jako samouk a kończąc na dwóch dekadach w roli jednego z najpotężniejszych w branży. W oficjalnym komunikacie, Dana powiedział:

Wkład pracy dla UFC Joe Silvy przez ostatnie 20 lat był ogromny i odegrał wielką rolę pomagając temu sportowi osiągnąć rozmiary jakie ma obecnie. Zostawił ślad na tym sporcie i życzę mu jedynie sukcesów podczas emerytury.

Jestem podekscytowany mając Micka na pokładzie, wspólnie z Seanem. Mick stał się jednym z najbardziej szanowanych osób w tej grze i dokonał świetnej pracy w odnajdywaniu i tworzeniu nowych talentów. Sean od dawna był niesamowitym kapitałem dla UFC i nie mogę się doczekać wyników współpracy z obojgiem przez najbliższe lata.

Co bardziej wprawni obserwatorzy, mogli wychwycić osobę Micka Maynarda podczas ważenia UFC 203. Jako twarz federacji Legacy FC, zajmował się MMA od 10 lat. Niedawno federacja połączyła siły z RFA, tworząc jedną Legacy Fighting Alliance.

Komentarze

  • to ja

    no zobaczymy jakie będą strategiczne zmiany w polityce zestawień

  • kamerling

    Jestem ciekaw jak bardzo się zmieni matchmaking

  • kamerling

    Jestem ciekaw jak bardzo się zmieni matchmaking