Daniel Skibiński, Patryk Wołodkiewicz, Dawid Haras na karcie IFO Europe 2

15 Wrzesień 2016
Daniel Skibiński, Patryk Wołodkiewicz, Dawid Haras na karcie IFO Europe 2

skibinski-avramovic-grafika-ifo2

Federacja IFO Europe ogłosiła kolejne nazwiska na przyszłotygodniową galę w przygranicznym Frankfurcie nad Odrą. Największą niespodzianką jest dodany na ostatnią chwilę Daniel Skibiński (6-4), powracający po 40 sekundowym nokaucie. Poza zagraniczną walką kobiet dodaną do karty, mamy jeszcze dwóch nowych reprezentantów kraju: Patryka Wołodkiewicza (2-0) i Dawida Harasa (0-12).

Dwa tygodnie temu „Skiba” walczył w Austrii, gdzie ku zaskoczeniu kibiców, jego passa trzech zwycięstw została przełamana w zaledwie 40 sekund. Z jednej strony jego udział jest pozytywnym zaskoczeniem, gdzie poznański fighter chce po prostu szybko wymazać z pamięci ostatnią przegraną, z drugiej pozostaje kwestia bezpieczeństwa dla jego zdrowia. Na to pytanie odpowie Daniel już 24 września, bo jego rywalem będzie Serb Nenad Avramovic (4-2). „Nino” wygrał w tym roku już dwa starcia, ogółem trzy z rzędu, głównie przez decyzję. Matchmaker federacji Tim Leidecker, nazwał to starcie prawdopodobnie najlepszym z całej karty walk. Podkreślił jednak, że zestawienie nie jest częścią polsko niemieckiej formuły, co widać zresztą po grafice.

haras-ifo2-grafika

O jedno oczko wyżej nad Danielem, pojawił się Dawid Haras, który konsekwentnie buduje ciąg dwunastu aktualnie przegranych z rzędu. Będzie to jego pierwszy zawodowy pojedynek w tym roku, ale patrząc na doświadczenie rywala, Jonny Kruschinske (15-17-2) będzie zdecydowanym faworytem w stosunku jeden do nieskończoności. Wolelibyśmy faworyzować naszych i obiecujemy wywiad życia, jeżeli nad Odrą wydarzy się cud. Trzymamy kciuki!

wolodkiewicz-ifo2-grafika

Ostatni z polskich bohaterów – Patryk Wołodkiewicz (2-0), po pamiętnej Warmia Heroes 2 w Olsztynie, zapowiedział gotowość do zawodowych startów. Na koncie ma dotychczas dwie wygrane, ale próżno szukać informacji na temat drugiego zwycięstwa i pozostaje nam zapytać o to samego zawodnika tuż przed walką. Jego rywalem będzie „Rzeźnik” z Iranu – Ebrahim Hosseinpour (2-2), na stałe mieszkający w Niemczech. Będzie to jego drugi pojedynek w tym roku, gdzie poprzedni wygrał przez nokaut. Choć trenuje w Berlinie, ten pojedynek również nie będzie częścią formuły Niemcy kontra Polska.

Bilety na IFO Europe 2, do nabycia na Eventim.de w cenie od 16 euro.

Komentarze

 • boohmacher

  Ciekawe co kieruje organizatorem gali zatrudniajac takiego goscia jak Dawid Haras(0-12). Wg sherdoga zadna z jego walk nie trwala dluzej niz 2 min. Co do Skibiniskiego to jest gdzies w sieci nagranie z jego ostatniej walki ?

 • Don_Mike

  „Zestawienie nie jest częścią polsko niemieckiej formuły” a tam Germany vs Poland…Skibiński powinien wygrać i pokazać, że to ostatnie szybkie KO to przypadek

  • W. Mrozowski

   No tak. Pięć pojedynków zalicza się do tego turnieju… wiem, że to dziwne, ale tak jest.

 • Zawodnik32

  Czekam na wywiad z Dawidem.