Federacja FEN blokuje kolejne 3 zawodniczki konkurencyjnego Ladies Fight Night na dzień przed galą

10 wrzesień 2016
6
Federacja FEN blokuje kolejne 3 zawodniczki konkurencyjnego Ladies Fight Night na dzień przed galą

Foto: lfn.com.pl

Foto: lfn.com.pl


To nie koniec kontrowersyjnych wydarzeń wokół dzisiejszej gali Ladies Fight Night 3 w Warszawie. Jak informuje organizator gali LFN, tuż przed oficjalnym ważeniem uczestniczek gali, włodarze FEN poinformowali kolejne trzy zawodniczki SMS’em i drogą mailową, że nie wolno im brać udziału w dzisiejszym wydarzeniu.

W oficjalnym oświadczeniu głównodowodzącego Ladies Fight Night – Łukasza Chmala, możemy przeczytać:

W dniu dzisiejszym trzy zawodniczki dostały informację od Fight Exlusive Night o tym, że federacja nie wyraża zgody na ich walki podczas jutrzejszej gali Ladies Fight Night. Takie zachowanie na dzień przed warszawską galą Ladies Fight Night uważamy za jednoznaczną próbę zaszkodzenia naszej federacji. FEN nie jest w stanie nam zaszkodzić. Ta decyzja uderza przede wszystkim w utalentowane zawodniczki, którym próbuje się blokować szansę na rozwój i karierę sportową. Zachowanie FEN uważamy kolejny raz za niesportowe i nieeleganckie.

Jednocześnie uspokajamy wszystkich fanów, którzy mają już wejściówki na jutrzejszą galę albo planują oglądać darmową transmisję online na www.lfn.com.pl, że wszystkie trzy zawodniczki zawalczą jutro podczas LFN „The FeMMAgeddon”.

Misją naszej federacji jest promocja kobiecych sportów walki. Nie związujemy zawodniczek kontraktami, ale zobowiązujemy się stawać za dziewczynami murem w takich przykrych i trudnych dla nich sytuacjach. Wszystkim trzem zawodniczkom gwarantujemy nie tylko pełną obsługę prawną, ale również zobowiązujemy się pokryć ewentualne koszty kar umownych za zerwanie kontaktów z FEN.

Spośród trójki blokowanych: Judyty Niepogody, Moniki Porażyńskiej – Bohn i Patrycji Krawczyk, ostatnia z Pań dodatkowo zabrała głos w sprawie:

Uważam, że to jest zachowanie przede wszystkim nieetyczne i ze strony poważnej federacji niebiznesowe. Każdy kontakt ma dwie strony i mam nadzieję, że będziemy mogli usiąść do tego i spokojnie to przeanalizować a sprawa się rozwiąże. Dla mnie zapewnienie włodarzy Ladies Fight Night jest bardzo dużym odstresowaniem przed walką. Jutro wyjdę na ring spokojna i zrobię swoje.

Kilka dni temu, włodarze federacji Fight Exclusive Night udanie zablokowali występ Róży Gumiennej, początkowo wyrażając słownie zgodę na jej udział w LFN 3, by później zmienić zdanie pod sam koniec przygotowań, gdzie koszty i ciężka praca zostały już poniesione.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
czesty33
czesty33
5 lat temu

Jak juz sa problemy tego typu to co bedzie jak ta federacja zacznie znaczyc cos wiecej…zawodnicy powinni przemyslec i dobrze przeczytac kontrakty…

Robi
Robi
5 lat temu

Z powodu takiego zachowania włascicieli FEN, nie mam zamiaru kupować biletu na ich gale w Spodku i zachecam innych kibiców mma do tego aby postąpili podobnie. Chamstwu trzeba mówić STOP!!!

boohmacher
boohmacher
5 lat temu

Jezeli to wszystko jest prawda to Pan Jozwiak strasznie sie kompromituje. Zachowanie rodem z gimnazjum i totalny brak szacunku dla zawodniczek.

vamos
vamos
5 lat temu

jak tylko Józwiak zrobił loda Kmicie i zablokował śp. Dawida More od razu poczuł grunt pod nogami i pokazuje na co go stać frajerzyna

omasz
omasz
5 lat temu

P. Jóźwiak na tych kontraktach zamiast parafek powinien rysować ch*je, jak gimnazjalista w zeszycie kolegi. W całym środowisku MMA bedzie wiadomo o kogo chodzi…

Loku
Loku
5 lat temu

Podpisują się pod wypowiedziom Patrycji, to zagranie poniżej pasa. Zawodniczki przeszły pewien okres przygotowawczy i w dniu ważenia dowiadują się, że jednak nie mogą zawalczyć. Żenada Panie Jóźwiak…

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x