Federacja FEN blokuje kolejne 3 zawodniczki konkurencyjnego Ladies Fight Night na dzień przed galą

10 Wrzesień 2016
6
Federacja FEN blokuje kolejne 3 zawodniczki konkurencyjnego Ladies Fight Night na dzień przed galą

Foto: lfn.com.pl

Foto: lfn.com.pl


To nie koniec kontrowersyjnych wydarzeń wokół dzisiejszej gali Ladies Fight Night 3 w Warszawie. Jak informuje organizator gali LFN, tuż przed oficjalnym ważeniem uczestniczek gali, włodarze FEN poinformowali kolejne trzy zawodniczki SMS’em i drogą mailową, że nie wolno im brać udziału w dzisiejszym wydarzeniu.

W oficjalnym oświadczeniu głównodowodzącego Ladies Fight Night – Łukasza Chmala, możemy przeczytać:

W dniu dzisiejszym trzy zawodniczki dostały informację od Fight Exlusive Night o tym, że federacja nie wyraża zgody na ich walki podczas jutrzejszej gali Ladies Fight Night. Takie zachowanie na dzień przed warszawską galą Ladies Fight Night uważamy za jednoznaczną próbę zaszkodzenia naszej federacji. FEN nie jest w stanie nam zaszkodzić. Ta decyzja uderza przede wszystkim w utalentowane zawodniczki, którym próbuje się blokować szansę na rozwój i karierę sportową. Zachowanie FEN uważamy kolejny raz za niesportowe i nieeleganckie.

Jednocześnie uspokajamy wszystkich fanów, którzy mają już wejściówki na jutrzejszą galę albo planują oglądać darmową transmisję online na www.lfn.com.pl, że wszystkie trzy zawodniczki zawalczą jutro podczas LFN „The FeMMAgeddon”.

Misją naszej federacji jest promocja kobiecych sportów walki. Nie związujemy zawodniczek kontraktami, ale zobowiązujemy się stawać za dziewczynami murem w takich przykrych i trudnych dla nich sytuacjach. Wszystkim trzem zawodniczkom gwarantujemy nie tylko pełną obsługę prawną, ale również zobowiązujemy się pokryć ewentualne koszty kar umownych za zerwanie kontaktów z FEN.

Spośród trójki blokowanych: Judyty Niepogody, Moniki Porażyńskiej – Bohn i Patrycji Krawczyk, ostatnia z Pań dodatkowo zabrała głos w sprawie:

Uważam, że to jest zachowanie przede wszystkim nieetyczne i ze strony poważnej federacji niebiznesowe. Każdy kontakt ma dwie strony i mam nadzieję, że będziemy mogli usiąść do tego i spokojnie to przeanalizować a sprawa się rozwiąże. Dla mnie zapewnienie włodarzy Ladies Fight Night jest bardzo dużym odstresowaniem przed walką. Jutro wyjdę na ring spokojna i zrobię swoje.

Kilka dni temu, włodarze federacji Fight Exclusive Night udanie zablokowali występ Róży Gumiennej, początkowo wyrażając słownie zgodę na jej udział w LFN 3, by później zmienić zdanie pod sam koniec przygotowań, gdzie koszty i ciężka praca zostały już poniesione.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
czesty33Robiboohmachervamosomasz Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
czesty33
Gość
czesty33
Offline

Jak juz sa problemy tego typu to co bedzie jak ta federacja zacznie znaczyc cos wiecej…zawodnicy powinni przemyslec i dobrze przeczytac kontrakty…

Robi
Gość
Robi
Offline

Z powodu takiego zachowania włascicieli FEN, nie mam zamiaru kupować biletu na ich gale w Spodku i zachecam innych kibiców mma do tego aby postąpili podobnie. Chamstwu trzeba mówić STOP!!!

boohmacher
Gość
boohmacher
Offline

Jezeli to wszystko jest prawda to Pan Jozwiak strasznie sie kompromituje. Zachowanie rodem z gimnazjum i totalny brak szacunku dla zawodniczek.

vamos
Gość
vamos
Offline

jak tylko Józwiak zrobił loda Kmicie i zablokował śp. Dawida More od razu poczuł grunt pod nogami i pokazuje na co go stać frajerzyna

omasz
Gość
omasz
Offline

P. Jóźwiak na tych kontraktach zamiast parafek powinien rysować ch*je, jak gimnazjalista w zeszycie kolegi. W całym środowisku MMA bedzie wiadomo o kogo chodzi…

Loku
Gość
Loku
Offline

Podpisują się pod wypowiedziom Patrycji, to zagranie poniżej pasa. Zawodniczki przeszły pewien okres przygotowawczy i w dniu ważenia dowiadują się, że jednak nie mogą zawalczyć. Żenada Panie Jóźwiak…