Gustafsson nigdy nie utracił motywacji, jest "gotowy do tańca" z Janem Błachowiczem

01 Wrzesień 2016
0
Gustafsson nigdy nie utracił motywacji, jest "gotowy do tańca" z Janem Błachowiczem

gustafsson-media-scrum-hamburg

Chodź wielu fanów i dziennikarzy zdaje się już teraz wybiegać w przyszłość po (wygranej) walce z Janem Błachowiczem, trochę niechętnie ale ostatecznie Alexander Gustafsson spokojnie odpowiadał na pytania odnośnie tego, co dalej po gali w Hamburgu.

Jestem gotowy walczyć ze wszystkimi, z Cormierem i Johnsonem… tej samej nocy. Tym razem będzie inaczej, zobaczycie. Wróciłem, to dla mnie nowa era. Ale traktuję wyzwanie w postaci Jana Błachowicza bardzo poważnie, dlatego poczekajmy z tym pytaniem do po gali. Jestem gotowy mentalnie, przygotowany fizycznie i gotowy do tańca. Każda wygrana w tym biznesie jest niezwykle ważna. Jestem mocno zmotywowany, chcę wejść do oktagonu i pokazać, że moje miejsce jest wśród najlepszych.

Gdy utarło się, że „jesteś tak dobry jak Twoja ostatnia walka”, to jak w takim razie nazwać dwie porażki z rzędu? Dla Gustafssona to po prostu kolejny dzień w pracy.

Nigdy nie utraciłem motywacji. Nie wiem dlaczego wszyscy tak mówią. Dopiero co ledwo przegrałem z Danielem Cormierem. To dobry wstrząs. Nikt nie rozumie tego co dzieje się w naszych głowach, zwłaszcza gdy przegrywamy przez naprawdę małe rzeczy. Ludzie mówią „aha, on zrezygnuje, odpuści sobie”. Nie pojmujesz tego, nie masz pojęcia co czuję. MMA to moja miłość, którą uwielbiam. Jedna sprawa mówić, a druga gdy coś robisz. To jedyne co potrafię w życiu robić. Mogę jedynie przyjąć ten cios i trenować dalej. Nawet, gdy nie mam walki to trenuję. Całe lato, przez cały czas.

Dla Szweda motywacja okazała się kluczem, bo wrześniowe starcie potraktował wyjątkowo:

Zacząłem swój obóz przygotowawczy wcześniej niż zwykle, więc jestem naprawdę zmotywowany. Gdy nie jesteś na obozie, to tęsknisz. Gdy już go robisz, nienawidzisz tego. To zawsze będzie wybór pomiędzy miłością a nienawiścią. Miałem jednak świetne kilka tygodni przygotowań. Błachowicz to dobry, solidny Europejczyk. Spostrzegłem galę w Hamburgu jako szansę, więc walczmy i dajmy dobry pojedynek.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o