Jan Błachowicz przedłużył kontrakt z UFC. Kolejna walka w okolicach stycznia 2017

12 Wrzesień 2016
Jan Błachowicz przedłużył kontrakt z UFC. Kolejna walka w okolicach stycznia 2017

Foto: ufc.com

Foto: ufc.com


Po pięciu pojedynkach w federacji UFC i głośnej walce w Hamburgu, Jan Błachowicz (19-6) przekazał za pośrednictwem Facebooka pozytywną wiadomość dla swoich fanów.

Chciałem tutaj wszystkim podziękować za te miłe wiadomości. Nie jestem w stanie na nie po kolei odpowiedzieć, bo dostaję ich więcej niż po jakiejkolwiek walce, więc musiało się Wam podobać. Jako ciekawostkę powiem, że przedłużyłem kontrakt na cztery kolejne pojedynki. Następna walka będzie prawdopodobnie w okolicach styczeń/luty.

To bardzo dobra wiadomość dla osób, które uważnie śledzą poczynania byłego mistrza KSW. Gdyby jego ostatnia walka z Alexandrem Gustafssonem potoczyła się na jego korzyść, Polak na pewno byłby w świetnej pozycji do negocjacji warunków umowy. Więcej w video poniżej.

3 w 1 ??✌
#bigthankstomyfans #support #UFC #future #22pushupschallenge #drMichalMichalik #MML

Opublikowany przez Jan Blachowicz na 12 wrzesień 2016

Komentarze

 • Zawodnik32

  Janek powinien zawalczyć drugi raz z Latifim.

 • Bolo78

  Janek z ta stojka jaka zaprezentowal pzeciwko Gusowi moglby zrewanzowac sie Corriemu, bo to masakra byla. Zycze powodzenia na nastepne 4 walki i chce takiego nastawienia jakie mial w ostatniej walce!!! zawsze za Janem na dobre i zle!!

 • Don_Mike

  Swoim ostatnim występem Janek zasłużył na nowy kontrakt. W czołówce UFC nigdy nie będzie, ale pozycje 6-10 w rankingu jak najbardziej w jego zasięgu

 • Boruta

  Bardzo się cieszę! Janek! Wojna!!!

 • Primo

  Super wiadomosc , zycze mu jak najlepiej 🙂

>><<
ZamknijX