Joanna Jędrzejczyk zdecydowała bronić pas w Nowym Jorku, zamiast na drugiej gali UFC w Polsce pod koniec roku

27 Wrzesień 2016
1
Joanna Jędrzejczyk zdecydowała bronić pas w Nowym Jorku, zamiast na drugiej gali UFC w Polsce pod koniec roku

Foto: fb.com/joanna.jedrzejczyk

Foto: fb.com/joanna.jedrzejczyk


Poza cichym transferem do American Top Team i oświadczeniem na FB jakiś czas później, Joanna Jędrzejczyk odmawiała komentowania decyzji odejścia z wieloletniego Berkut Arrachionu Olsztyn. Przechadzając się po ulicach Nowego Jorku, polska mistrzyni skorzystała z facebookowej transmisji na żywo i odpowiedziała na pytania fanów, również na temat drugiej gali UFC w Polsce.

Już wcześniej Dana White zapowiedział, że jej obrona pasa z Karoliną Kowalkiewicz, nadaje się na drugi rozdział UFC w Polsce. Ostatecznie mistrzyni pomysł zanegowała, stąd jej udział na gali w Nowym Jorku:

UFC chciało, żeby ta walka odbyła się za jakiś czas a ja poprosiłam, żeby to było szybciej.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że chodziło o galę pod koniec tego roku, co nie jest odległą datą od listopadowego UFC 205. Biorąc jednak pod uwagę zagraniczny kierunek obecnej mistrzyni, wybór walki w Nowym Jorku jest oczywisty. Przy okazji JJ zahaczyła o temat zmiany barw na ATT:

Ja wracam do Olsztyna, nie przeprowadziłam się na stałe do Stanów Zjednoczonych. Po prostu moja kariera nabrała mocnego rozpędu i muszę częściej tutaj bywać. To bardzo ciężkie, aby pogodzić loty. Tak jak piłkarz zmieniłam klub, ale jest wszystko dobrze. Wyjdzie to nam na dobre.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Eksporter Zła Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Eksporter Zła
Gość
Eksporter Zła
Offline

W sumie dobrze zrobiła, pojedynek na jednej z największych gal ufc, kontra występ na trzeciorzędnym FN jak ostatnio to ufc zorganizowało. Doprawdy ciężki wybór…