Krzysztof Kułak na karcie walk pierwszej gali Celtic Gladiator w Polsce

20 Wrzesień 2016
Krzysztof Kułak na karcie walk pierwszej gali Celtic Gladiator w Polsce

krzysztof_kulak_pas_celtic_gladiator_mmanewsPL

Irlandzka federacja z polskimi korzeniami zawita do Krakowa. Już 26 listopada CG zorganizuje swoją pierwszą galę na terenie kraju.

Wiadomość była trzymana w ścisłej tajemnicy od kilku tygodni, podczas gdy pierwsi zawodnicy mają już ustalone szczegóły swoich pojedynków. Wg oficjalnej informacji prasowej w programie zobaczymy pojedynki MMA i kickbokserskie na zasadach K-1 oraz Sanda. Impreza odbędzie się w hali T.S. Wisła przy ulicy Reymonta 22.

Oficjalnie można już powiedzieć, że w rozpisce pojawi się mistrz federacji Celtic Gladiator – Krzysztof Kułak, któremu towarzyszyliśmy w podróży po pas do stolicy Irlandii, Dublina. Do tego Mistrz Polski Sanda Karol Bromblik z Choy Lee Fut Wieliczka oraz Arkadiusz Dembiński z Piotrkowskiej Szkoły Sztuk Walki. Lokalną scenę sportów walki, reprezentować będą ponadto: Weronika Zygmunt z Grappling Kraków, Piotr Sokół z Ring Kraków i Oskar Staszczak.

O tym, że może być warto wybrać się 26 listopada do Krakowa, przypomina Krzysztof Kułak w jednym z najbardziej szalonych wywiadów w historii MMAnews, przeprowadzonym pod hotelowym prysznicem tuż po zdobyciu mistrzowskiego pasa Celtic Gladiator.

Komentarze

  • boohmacher

    Mala gala zagranicznej organizacji na obcym terenie z totalnie (mi) nieznanymi zawodnikami… odwazne posuniecie.

  • vamos

    Kułak wystąpi w nowej formule mma slow motion