KSW 37: Borys Mańkowski zapowiada udział na gali w Krakowie. Trzecia walka z Saidovem pod znakiem zapytania

22 Wrzesień 2016
KSW 37: Borys Mańkowski zapowiada udział na gali w Krakowie. Trzecia walka z Saidovem pod znakiem zapytania

borys-mankowski-oboz-cetniewo-punch

Kamera Polsatu Sport odwiedziła kilka dni temu plan zdjęciowy do trailera KSW 37, a wśród bohaterów nagrań Borys Mańkowski, który zapowiedział udział na grudniowym KSW 37 w Krakowie. Niemal oczywisty trzeci pojedynek z Aslambekiem Saidovem, wcale nie wydaje się taką pewną opcją.

Po następnym KSW, zobaczycie mnie w Krakowie. Jeżeli tutaj jestem, to jest to pewne i można to ogłaszać. Humor jest już coraz lepszy. Odetchnąłem, że nadszedł ten dzień i będę się bił.

Wspólnie z Aslambekiem Saidovem od dawna znajdują się na kursie kolizyjnym, prowadzącym do trzeciej walki. Okazuje się, że walki metodą sportowej eliminacji, to niekoniecznie domena federacji KSW:

Z początku miał to być Aslambek Saidov. Po mojej i jego wygranej z Jesse Taylorem, byłem niemal pewny, że to będzie on. Rozmawiałem jednak niedawno z włodarzami KSW i okazało się, że mogą być problemy ze zorganizowaniem naszego trzeciego pojedynku. Generalnie mam podane trzy nazwiska, nie mogę ich zdradzić i czekam którego z nich wybiorą włodarze. Mogę powiedzieć, że jeden z nich jest na tyle mocny, że nawet gdybym poszedł do UFC to nie dostałbym w pierwszym etapie kogoś tak mocnego. Myślę więc, że oczekiwania zostaną spełnione. Moje jak i moich fanów.

Temat Mańkowski vs. Saidov 3, ostatecznie ma wg poznańskiego fightera cień szansy:

Nie powiedziałem jednak, że to nie będzie Asłan, bo on również jest w trójce tych zaproponowanych zawodników. Ja już myślę tylko, żeby bić się z kimś mocnym. Więcej nie mogę powiedzieć.

Komentarze

 • Pingback: Drwal, Pudzianowski, Sowiński, Jewtuszko, Mańkowski i Popek szykowani na KSW 37()

 • viser

  mankowski już cos miesza widać ze obsral się przed aslanem

  • WithOutName Person

   Szczerze ok 1-1 moze i powinni to rozstrzygnac ale serio rzygac mi sie juz tym chce Borys to dobry zawodnik powinien i isc w slady Gamera

 • popus

  lepiej żeby walczył z kimś innym niż saidov bo jego walki są strasznie nudne, wszystkie jego wygrane strasznie wymeczone, a mankowski potrafi dac widowiskowe walki