KSW 37: Mariusz Pudzianowski rywalem Popka na gali w Krakowie

26 Wrzesień 2016
KSW 37: Mariusz Pudzianowski rywalem Popka na gali w Krakowie

pudzianowski-popek-ksw37

Spełniły się zakulisowe spekulacje dotyczące rywala na debiut Pawła „Popka” Raka (2-1) w federacji KSW. Przeciwnikiem popularnego rapera na gali w Krakowie, będzie 5-krotny mistrz świata Strongman i zawodnik MMA Mariusz Pudzianowski (9-5-1NC). Wiadomość została ogłoszona na media treningu przed KSW 36 w Złotych Tarasach.

Udział Pudziana w KSW 37 został wstępnie potwierdzony naszemu portalowi na początku sierpnia, w kontekście zbliżającego się schyłku sportowej kariery o którym wielokrotnie mówił sam Mariusz. Grudniowy pojedynek z Popkiem, który sportowo prezentuje się najmniej okazale spośród dotychczasowych rywali, może okazać się łabędzim śpiewem „najsilniejszego” fightera, który mocną wygraną może chcieć przypieczętować karierę. Chyba, że podbudowany po dwóch porażkach, postanowi wykrzesać z siebie coś więcej.

Paweł Rak wraca do klatki po ośmiu latach od ostatniej walki na brytyjskim Fight Night 9. Od ogłoszenia angażu w KSW, z miejsca stał się autorem wielu abstrakcyjnych spekulacji, poczynając od rywala, przez niebotyczne sumy oferowane przez mu przez polską federację, aż po teorie spiskowe dotyczące jego rzekomego wycofania się z gali na chwilę przed walką.

Na zakończonym właśnie media treningu, Mariusz po raz pierwszy publicznie stanął twarzą w twarz ze swoim kolejnym rywalem, najpierw rozrywając swój t-shirt w stylu WWE, a później to samo zrobił z koszulką Popka. Rzucone w tłum strzępki, zostały dosłownie rozerwane na jeszcze mniejsze kawałki przez młodą publikę w Warszawie. Gala KSW 37 już 3 grudnia w krakowskiej Tauron Arenie. Show już się rozpoczęło.

pudzian-popek-media-trening

Komentarze

 • drago

  No coments

 • Lord Wielkagóra

  niezly zart

 • amosz

  Z freakfightów powstałeś na freakfightah skończysz…

 • amosz

  Z freakfightów powstałeś na freakfightah skończysz…

 • Zawodnik32

  Skoro powrót do ”freaków” to wychodzi na to, że Pudzian będzie wchodził przy ”Dawaj na ring”.

  • Primo

   Haha , ja tam czasami dla beki ja sobie nuce w roznych okolicznosciach 😀 Ta nuta ma to cos w sobie.

  • Primo

   Haha , ja tam czasami dla jaj ja sobie nuce w roznych okolicznosciach 😀 Ta nuta ma to cos w sobie.

 • Adam W.

  nigdy nie sądziłem ze to powiem, ale „Pudzian go zabije”. poza tym moim zdaniem takie zestawienie to brak szacunku dla Mariusza