ONE Championship 48: Aung La N Sang rywalem Michała Pasternaka na październikowej gali

03 Wrzesień 2016
0
ONE Championship 48: Aung La N Sang rywalem Michała Pasternaka na październikowej gali

pasternak-one-championshoip-b-sang

Próba wymówienia imienia Aung La N Sang (18-9-1NC) podczas wywiadu, mogłaby się skończyć dla nas połamanym językiem, a to właśnie ten zawodnik będzie kolejnym, który stanie na drodze Michała Pasternaka (11-1). Do niedawna niepokonany reprezentant Pinczowa, 7 października zawalczy na ONE Championship 48: „State of Warriors” w Birmie.

Pojedynek odbędzie się w oryginalnym limicie wagowym Polaka, czyli tamtejszej zawyżonej kategorii średniej (93 kg) wg standardów azjatyckiej federacji. W maju Michał czynił honory w starciu o pas, godząc się na pojedynek w nienaturalnych dla niego warunkach wagowych, wnosząc do klatki około 100 kg. Ostatecznie, walkę z Rogerem Gracie przegrał i teraz przyjdzie mu zmierzyć się z doświadczonym N Sangiem.

Birmański zawodnik ma na koncie całkiem ciekawą, bo międzynarodową karierę. Jako uczestnik gal Bellator czy King of the Cage, mierzył się z kilkoma rozpoznawalnymi nazwiskami. Co ciekawe, wszystkie 18 zwycięstw zakończył przed regulaminowym czasem, wykazując się mocno przekrojowymi umiejętnościami.

W krótkiej rozmowie telefonicznej, Michał scharakteryzował przyszłego przeciwnika:

Wydaje mi się dobrym rywalem, poza tym jest to jedna z głównych walk na gali. W niedzielę lecę na specjalną konferencję prasową z tej okazji. Jeżeli mam być szczery, to Mirosław Okniński układa nie go plan. Najwyraźniej N Sang nie lubi czekać do końca i mi to pasuje.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o