Peter Sobotta przygotowany na każdą ewentualność w starciu z Nicolasem Dalby na UFC Hamburg

01 Wrzesień 2016
2
Peter Sobotta przygotowany na każdą ewentualność w starciu z Nicolasem Dalby na UFC Hamburg

Foto: fb.com/PeterSobotta

Foto: fb.com/PeterSobotta


Występ Jana Błachowicza to nie jedyny polski wątek sobotniej UFC w Hamburgu, bo wśród fighterów jest jeszcze Peter Sobotta (15-5-1), który zmierzy się z Nicolasem Dalby (14-1-1). Zaledwie 29-letni weteran wielu klatek i ringów musi jednak zmierzyć się z pewnego rodzaju zmęczeniem materiału, a przede wszystkim z duchami ostatniej walki w Australii. Jak twierdzi, jest przygotowany na każdy scenariusz.

W rozmowie z portalem gnp1.de, Peter powiedział:

Moje przygotowania były idealne. Miałem wielu sparringpartnerów na wysokim poziomie z Niemiec i zza granicy. Czołówka europejskiej sceny MMA. Dziękuję im za to, zrobię co w mojej mocy, aby uhonorować ich pracę właściwie.

Wspomniane duchy listopadowej gali w Melbourne to wciąż czynnik, który odegrał wówczas duże negatywne znaczenie, dlatego tutaj również upewnił się, że wszystko będzie na swoim miejscu:

Czynnik psychologiczny jest na samym szczycie piramidy ważności, tam gdzie walczymy. W UFC każdy fighter jest dobry, ponieważ małe szczegóły czynią różnicę. Uważam, że psychika jest bardzo ale to bardzo ważna, zwłaszcza w trudnych momentach. Bardzo duże pracuję nad wizualizacją możliwych scenariuszy. Jeżeli przejdę to wszystko w moim wyobrażeniu i sercu, nic mnie nie zdoła zaskoczyć. Jestem gotowy na wszystko.

Bardzo prawdopodobne, że jego rywal będzie miał tym większą motywację, bo jego dotychczasowy bilans w UFC to jedna wygrana, a po niej remis i porażka.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
nono Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
nono
Gość
nono
Offline

kciuki

nono
Gość
nono
Offline

kciuki