Pierwsze słowa zwycięzców po wygranej na UFC Hamburg

03 Wrzesień 2016
0
Pierwsze słowa zwycięzców po wygranej na UFC Hamburg

taylor-lapilus-bosacki

Zapraszamy na podsumowanie w trybie „LIVE”, w którym przekazujemy Wam pierwsze słowa wypowiedziane przez zwycięzców poszczególnych pojedynków na gali UFC w Hamburgu.

Rustam Khabilov:

Tak, otrzymałem kilka ciosów na początku ale byłem skoncentrowany na rywalu i kontratakach. Silva to bardzo ciężki rywal. Próbowałem go obalić, ale był już śliski. Próbowałem raz za razem, ale był twardym oponentem. To już moja trzecia wygrana, gdzie zwyciężyłem wszystkie trzy rundy. Potrzebuję rywala z TOP 15 lub TOP 10. Edson Barboza lub Anthony Pettis, jeżeli zechce wrócić do wagi lekkiej. Podobają mi się takie zestawienia.

Jack Hermansson:

To wspaniałe uczucie być w UFC, nie mogłem być bardziej szczęśliwy. Czekam z niecierpliwością na każdy kolejny pojedynek, który nadejdzie w przyszłości. Cóż, UFC jest ostatecznym celem dla każdego fightera MMA. Dotarłem tutaj i nie zamierzam na tym poprzestać. Askham to rywal, który cały czas napiera do przodu, podobnie jak ja. Wiedziałem więc, że to będzie dobry pojedynek. Mam nadzieję, że dostanę teraz kogoś kto ma jeszcze więcej doświadczenia, kogoś po środku dywizji. Jestem gotowy, oby jak najszybciej.

Ashlee Evans-Smith:

Dziękuję ci Veronico i całemu Twojemu teamowi za przyjęcie walki na ostatnią chwilę. Spełniłam swoje marzenia, ona również podąża za swoimi. Życzę ci jak najlepiej, ale po prostu nie dzisiaj. Jestem zapaśniczką, choć walka zaczyna się w stójce. Trzeba być jednak dobrym w każdym aspekcie i dlatego chciałam to wygrać również w stójce. Wiedziałam, że jeżeli będę zagrożona uderzeniami Macedo, będę mogła zejść do parteru. Wygrałam, prawda? Czyli nie będę poprawiała czegoś co działa.

Peter Sobotta:

To wspaniałe uczucie. Tak ciężko na to pracowałem. Dziękuję wszystkim, dziękuję Wam bardzo.

Jessin Ayari:

Trenowałem pod presję jaką Jim wywiera w klatce. Wiedziałem, że Wallhead wyjdzie z hakami/sierpami i być może nie jestem głupi, by wdawać się z nim w wymiany. Wiedziałem, że mogę odpowiadać ale nie jestem głupim zawodnikiem. Jimmy jest twardym fighterem, szacunek dla niego. Jestem młody, jeszcze się uczę. To szalone uczucie. Możecie mnie wygwizdywać, ale jest tutaj moja rodzina i jesteśmy silniejsi niż wszyscy inni. Dziękuję wszystkim. Niemcy to mój dom. Potrzebuję małej przerwy, ponieważ miałem kontuzjowany łokieć. Nie mogłem boksować przez 6 tygodni. Musze więc naprawić to i wówczas wrócę silniejszy.

Nick Hein:

To wielka ulga. Wiem, że fani chcieli zobaczyć nokaut. Dwie pierwsze rundy szły dobrze, końcówka była ciężka. Dziękuję mojemu teamowi każdemu z osobna. Walczyć przed własną publicznością, to jedna z najważniejszych rzeczy w życiu. Zwycięstwo dla Niemiec to duża sprawa.

Ryan Bader:

Widziałem od początku, żeby otwarty na kopnięcia. Zacząłem wykorzystywać to mocniej w 2 rundzie. teraz chciałbym się porozkoszować zwycięstwem i zobaczę co dalej.

Josh Barnett:

Zrobiliśmy co w naszej mocny, żeby dać dobre show, próbowaliśmy skończyć się nawzajem. Oklaski dla
jestem urodzonym fighterem, otrzymałem palec w oko, ale sędzia nie zauważył. Zdarza się… najważniejsze było, żeby pokonać fizyczne przeszkody. Hej, dajcie mi szansę a odbiorę ja z pewnością. Chciałem poddania ale nie udało się. Andrei był silniejszy, nie chciałem tracić sił i czasu więc przerwałem próbę poddania.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o