PLMMA planuje wprowadzić w 2017 darmowe transmisje gal w internecie

13 Wrzesień 2016
PLMMA planuje wprowadzić w 2017 darmowe transmisje gal w internecie

plmma_niebiescy

Jak informuje Profesjonalna Liga MMA za pośrednictwem fanpage’a, od przyszłego roku są poważne plany wprowadzenia internetowych transmisji gal i to za darmo.

PLMMA od 2017 będzie na żywo w internecie, cena za oglądanie 0 zł. PLMMA planuje stworzyć TV internetową w bardzo dobrej jakości, której gale będą dostępne za darmo, co pozwoli wszystkim fanom na dobry i swobodny dostęp. Już mamy zainteresowanie poważnych sponsorów.

W długoletniej historii funkcjonowania, Mirosław Okniński miał umowę z Orange Sport, której przyszłość była niepewna niemal od początku jej działania. Od transmisji na żywo, federacja przerzuciła się w końcu na retransmisje. Od czasu informacji o sprzedaży Orange Sport, telewizja jest już cieniem samej siebie, tym samym PLMMA potrzebuje nowych rozwiązań.

Komentarze

 • tomox

  jeśli będzie to wyglądało tak jak zapowiedziane wprowadzenie na PLMMA kontroli antydopingowych to raczej nie będzie czego oglądać, jeśli jednak faktycznie zrobią takie transmisje to super, ale obawiam się że tylko początkowo będą one darmowe, w końcu z czegoś trzeba pokryć wypłaty sprzed kilku miesięcy 😉

  • W. Mrozowski

   Jedno badanie było 😛

 • Don_Mike

  Szkoda, że jednak nie tv, bo im więcej MMA w tv tym większa świadomość społeczeństwa na temat tego sportu, ale dobre i to. Oby to faktycznie wypaliło

  • Boruta

   tv? to to czarne pudło co stoi w kącie u moich dziadków? Myślałem że to jakiś domowy hipnotyzer.

 • Prostreamy

  Transmisja gali PLMMA 71 będzie na żywo tutaj: https://livestreamy24.pl/plmma-71-mma-cup-vii/