Polska scena MMA typuje wynik walki Jana Błachowicza z Alexandrem Gustafssonem

03 Wrzesień 2016
0
Polska scena MMA typuje wynik walki Jana Błachowicza z Alexandrem Gustafssonem

blachowicz-grafika-hamburg

To nie było łatwe zadanie, ale udało nam się przebrnąć przez sporą rzeszę osób związanych z polską sceną MMA, aby zapytać ich o wynik dzisiejszego pojedynku Jana Błachowicza z Alexandrem Gustafssonem. Oto, co usłyszeliśmy.

Damian Herczyk: (trener Berserkers Team Bielsko Biała)
– Sercem jestem za Jankiem, ale boję się, że warunki i doświadczenie Gustafssona po walce z topowymi fighterami, może zrobić różnicę. Ale celuję, że Błachowicz zgasi go jakimś middle kickiem.

Michał Pasternak:
– Nie trenowałem z żadnym z nich. każdy pewnie uważa, że Gustafsson jest faworytem, ale moim zdaniem Janek to wygra. jest moim rodakiem, to stawiam na niego.

Adrian Zieliński:
– Mój typ… sercem jestem za Jankiem, ale pieniędzy bym tam nie postawił. Lubię Janka i chcę, żeby to wygrał. Zawsze, gdy mówię, że ktoś nie ma szans to ten ktoś wygrywa. Chcę, żeby Janek trafił go jakimś kopnięciem na wątrobę.

Akop Szostak:
– rękoma i sercem za Jankiem. Jest w gazie, psychicznie i fizycznie jest w ogromnym gazie. Pół na pół, ale nie uważam żeby Gustafsson miał

Aslambek Saidov:
– Janek będzie miał ciężko. Dużo zależy od jego podejścia. Jeżeli podejdzie z głową, to może to wygrać. Stawiam jednak, że to Gustafsson wyjdzie zwycięsko, choć on już długo nie walczył. Moim zdaniem jednak Gustafsson przez decyzję.

Bandel Marcin:
– Całym sercem za Jankiem. Liczę, że trafi Alexandra czymś konkretnym. Myślę, że Gustaffson jest na tyle doświadczony, ma zapasy i poprawił parter, dlatego serce Janek a rozum nokaut dla Gustafssona w 1 rundzie.

Bartosz Chyrek:
– Sercem za Jankiem, rozumem za Gustafssonem. Moim zdaniem w pierwszej rundzie Jan zrobi wszystko, żeby atakować, i w 2 może mu zabraknąć sił. Runda 2, TKO dla Gustafssona.

Bartłomiej Kopera:
– całym sercem za Jankiem, oby był nokaut. Swojego domu na to nie postawię, ale mam nadzieję, że się uda.

Bartosz Fabiński:
– Oczywiście, że Janek wygra tę walkę. A jak? przez nokaut.

Paweł Bączkowski: (manager Berserkers Team Szczecin)
– Niepolitycznie byłoby, gdybym nie typował Polaka, ale generalnie Gustafsson. Niestety, 2 runda przez nokaut.

Wojciech Błachowicz: (brat Janka)
– Janek w trzeciej rundzie, duszenie zza pleców.

Damian Stasiak:
– Jestem za Polakami i liczę mu najlepiej. Najlepiej jakby wygrał przed czasem. Oto moje typowanie.

Emil Różewski:
– Myślę, że Janek wygra w 2 rundzie przez TKO. Jeżeli jest tak jak mówi (życiowa forma), to przewiduję taki wynik.

Filip Wolański
– Ciężka walka. Jeżeli Janek mocno będzie mocno pracował z początku, to jest do trafienia co pokazała walka Anthony’ego Johnsona. Jeżeli pełny dystans to Alexander Gustafsson, ale chciałbym żeby Janek go trafił wcześniej.

Gracjan Szadziński:
– Sercem jestem za Polakiem, ale rozum podpowiada mi że Gustafsson jest faworytem. Jest zdecydowanie dynamiczniejszy ma lepsze warunki fizyczne i solidne zapasy. Nie postawiłbym jednak pieniędzy na polaka

Grzegorz Skibniewski: (sędzia/trener)
– Moim zdaniem Gustafsson fizycznie zdominuje Błachowicza. Technicznie oceniam ich podobnie. Janek miał lepsze i gorsze walki, a Gustafsson najczęściej wykazywał się mocnym charakterem, więc on moim zdaniem to wygra.

Marcin Held:
– Na pewno nie będzie łatwo, a Janek nie jest faworytem w tej walce. Ja jednak w niego wierzę, zwłaszcza że lubi startować z pozycji „underdoga” i może być jakaś niespodzianka. Może zaskoczyć, bo ma wiele do zyskania a niewiele do stracenia.

Ireneusz Cholewa:
– Całym sercem Janek. Życzyłbym sobie KO w 1 rundzie.

Ireneusz Ziółkowski:
– Pewnie, że sercem będę za Jankiem. Nie każdy ma serce i charakter, żeby tam iść

Michał Fijałka:
– Wiadomo, że sercem jestem za Jankiem i myślę, że najbardziej przewidywalny scenariusz to decyzja. Przez parter raczej nie da rady skończyć Gustafssona, chyba że jakiś „lucky punch”.

Jakub Wikłacz:
– Ciężka walka. Postawię, że po ciężkim boju będzie decyzja dla Janka Błachowicza. Jeżeli będzie walczył mądrze i bardzo ostrożnie w stójce, to wygra Błachowicz.

Joanna Jędrzejczyk:
– Oczywiście całym sercem i wiarą w Janka Błachowicza. Chciałabym, żeby wygrał w 2 lub 3 rundzie przez ciosy ale myślę, że to będzie ciężki bój na punkty.

Kamil Łebkowski:
– Ja typuję na Janka, ale typuję sercem. Trzymam gorąco kciuki za niego i liczę, że trafi go jakimś mocnym kopnięciem.

Karol Celiński:Krzysztof Pietraszek:
– Janek przez KO po lewym high kicku na głowę, lub middle kicku na wątrobę.

Karol Bedorf:
– Janek wygra w pierwszej rundzie przez nokaut.

Waldemar Kasta:
– Wiadomo, że bardzo bym chciał żeby Janek wygrał i nie wyłamię się z tego , będę zaklinał rzeczywistość… szczerze, jestem jednak pełen obaw. Gustafsson to solidny fighter, potrafi zaskakiwać, rewelacyjne łokcie z klinczu. Sam fakt, że jak używasz łokcia 6 lat krócej (Janek), to możesz po prostu zapomnieć go używać w trakcie. Arsenał technik po stronie Gustafssona. Janek wie, że to jego „good bye” i zrobi wszystko, żeby to wygrać. Jeżeli będzie się zastanawiał to przegra, a jak wyjdzie zrobić swoje to wygra.

Grzegorz Jakubowski:
– Sercem jestem za Jankiem, logicznie patrząc to on nie ma takiego solidnego argumentu na Gustafssona, czym mógłby to wygrać. To co Janek wygrał, to było na punkty, więc może być ciężko. Będzie bardzo ciężko wygrać z Gustafssonem. Logika podpowiada mi właśnie w ten sposób.

Adam Brysz:
– Janek po trzech rundach na punkty.

Maciej Browarski
– Podobno Janek jest w mega formie, a Gustafsson się dawno nie bił. Liczę na dobrą walkę. Dobrze by było, gdyby Błachowicz zawalczył lepiej niż poprzednich pojedynkach. Najlepszy był chyba jego debiut UFC. Janek nie ma nic do stracenia. Jeżeli wygra to będzie mega awans, jeżeli przegra w dobrym stylu to nic się nie stanie. Serce Janek, choć głowa wcale nie podpowiada mi tak mocno Gustafsson.

Rafał Moks:
– Całym sercem za Jankiem. Ciężko ocenić rezultat, jeżeli wygra to przez TKO. Nie wiem jaki zrobi progres dokonał od ostatniego pojedynku, ale psychicznie jest gotowy.

Przy okazji dwie osoby spoza Polski.

Vaso Bakocevic:
Myślę, że Gustafsson przez decyzję po trzech rundach. To będzie ciężki pojedynek, Jan jest wojownikiem.

Tim Leidecker: (menedżer)
Wynik tej walki będzie bliżej, niż wszyscy myślimy. Stawiam, że Gustafsson na punkty.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o