Popek Rak: "W takiej formie jeszcze nie byłem i już nie będę."

20 Wrzesień 2016
Popek Rak: "W takiej formie jeszcze nie byłem i już nie będę."

popek-rak-biceps-ksw

Federacja KSW w porozumieniu z jej partnerem Polsat Sport, najwyraźniej od dłuższego czasu była przygotowana na mocną promocję najnowszego nabytku KSW – Popka Raka, bo raz za razem ukazują się kolejne materiały w sprawie. Tym razem wywiad w którym popularny raper zapowiada życiową formę na debiut w Konfrontacji.

Wiemy już, że podpisałeś kontrakt z KSW. Co ty na to?
– A ja na to jak na lato! W takiej formie jeszcze nie byłem i już nie będę. Jestem bardzo ciekawy, z kim się zmierzę – gdzieś za tydzień powinienem wiedzieć więcej. Jestem bardzo zadowolony, że wróciłem do żywych.

Jest wiele zapytań odnośnie formy, miałeś sporą przerwę MMA, bo zająłeś się czymś innym. Jak długo jesteś w treningu?
– Zawsze byłem w treningu, czasami to pokazywałem w internecie. Ćwiczę od 1,5 miesiąca na naprawdę wysokim poziomie, robię trzy treningi dziennie, wypruwam sobie flaki, żeby tam pójść i rozerwać tego chłopaka na strzępy. Naprawdę dam czadu! Wielu ludzi rozczaruję w dobrym znaczeniu tego słowa, bo będę gotowy i zrobię takie show jak na KSW przystało. Pokażę klasę.

Masz jakieś typy odnośnie przeciwnika?
– Nie znam absolutnie nikogo oprócz paru nazwisk jak Mariusz Pudzianowski czy Fedor, dobrze mówię? Bedorf. Ah, Karol Bedorf. On chyba jest tak najlepszy. Nie mam wglądu, nie zaprzątam sobie tym głowy. Będę analizował gościa miesiąc przed walką razem z moim teamem. najfajniej, że nie mam głowy zepsutej. Będę „underdogiem.” Nie mam nic do stracenia, ale przyjdę przygotowany na maksa. To nie będzie jak MMA w UK. To będzie naprawdę coś ekstra.

Czy obawiasz się, że ewentualną porażką utracisz część swoich fanów?
– Absolutnie nie. Wchodząc do klatki już będę zwycięzcą, jestem królem. Zapraszam innych ludzi, którzy myślą inaczej. Podejrzewam, że zesraliby się ze strachu na samą myśl. Ja podchodzę do tego inaczej. Jeżeli przygotuję się kondycyjnie, to… Panowie, nic mi nie zrobicie.

Komentarze

  • RZDZ

    Wojtek, ale ty się nie naśmiewaj z pana że pomylił Fedora z Bedorfem, pamiętaj że miałeś kiedyś na pokładzie taką gwiazdę która bujając się na piłce zadała pytanie o Konfederację KSW…. 😛 😛 😛

  • vamos

    „wypruwam sobie flaki, żeby tam pójść i rozerwać tego chłopaka na strzępy.” a skąd on wie że bedzie walczył z chłopakiem?

  • Zawodnik32

    Będzie analizował rywala miesiąc przed styczniem 🙂 Niestety nie będę mógł obejrzeć tej gali.. ;